Szybkie wycieczki

Plany na podróże po Europie, historie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
czesio
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:45

Szybkie wycieczki

Post autor: czesio »

Zdarzyło wam się kiedyś wyjechać na taką szybką jednodniową wycieczkę gdzieś za granicę? Bo ja zastanawiam sie czy za rok, nie zdecydować się właśnie na skorzystanie z takich opcji jakie są dostępne tutaj https://dar-tour.com.pl/jednodniowe-wyc ... graniczne/ . Wydaje mi się, ze dzięki temu można w krótkim czasie pozwiedzać wiele Państw.
Mariamś

Re: Szybkie wycieczki

Post autor: Mariamś »

We mnie osobiście Paryż budzi mieszane uczucia. Z jednej strony dużo ciekawych historycznych miejsc jak Luwr. Ciekawe muzea. Myślę też że są ładne miejsca w Paryżu. A z drugiej strony no niestety. Masa emigrantów bo trudno mi ich nazwać uchodźcami to są raczej Emigranci finansowi. Zapuszczone dzielnice. W niektórych Faktycznie w trakcie pojawić. Taki tygiel i duża mieszanina. Która niekoniecznie pasuje mi do dużej zachodnioeuropejskiej stolicy. Ale to tylko moje zdanie. Aha jeszcze jedno. No niestety według mnie w ogóle Francja i Paryż są strasznie zasyfione. Niesamowicie kropka Ale gdyby na to wszystko przymknąć oko i rozkoszować się kulturą historią myślę że można by znaleźć w Paryżu coś ciekawego.
ODPOWIEDZ