higiena podczas podróży

Inspirujemy, podpowiadamy, gdzie pojechać, jakie miejsca odwiedzić, gdzie można zobaczyć coś wyjątkowego.
gość

higiena podczas podróży

Post autor: gość »

Jest niesamowicie ważna i potrzebna. Szczególnie w dni miesiączki. Dlatego powstają coraz to nowsze tampony https://www.myob.pl/procomfort-super które mają sprostać Twoim oczekiwaniom oraz potrzebom. A wy jak sobie tutaj radzicie w tym temacie? Chętnie posłucham :)
kaśka

Re: higiena podczas podróży

Post autor: kaśka »

Mnie przeważnie po najróżniejszych podróżach dopadała infekcja intymna. Tyle godzin w drodze, do tego wysiłek no i jest jak jest. Wcześniej jeszcze to się dość mocno męczyłam z tymi moimi problemami, ale jak za poleceniem ginekologa zakupiłam żel feminum to poczułam ulgę już nie pamiętam już kiedy miałam jakieś problemy intymne :)
Awatar użytkownika
joanna24
Posty: 14
Rejestracja: 06 gru 2019, 9:18

Re: higiena podczas podróży

Post autor: joanna24 »

Higiena intymna jest zawsze ważna i nawet mimo, tego nie da się uniknąć różnego rodzaju infekcji intymnych. Teraz mogę powiedzieć, że u mnie jest już wszystko dobrze, po leczeniu cicatridiną. Te globulki są bardzo pomocne przy suchości pochwy i problemach z nią związanych jak podrażnienia czy pieczenie. Dostępne bez recepty i tylko raz dziennie wieczorem się je stosuje.
Awatar użytkownika
Klaudynka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:08
Lokalizacja: białystok
Kontakt:

Re: higiena podczas podróży

Post autor: Klaudynka »

Doskonałe są dzisiaj takie dodatki jak plecak z płótna oraz skóry naturalnej. Plecaki dobrane odpowiednio do stylizacji nawet sprawią, że będzie ona jeszcze piękniejsza. Warto się decydować też na takie dodatki. Szybko uda się takie kupić online. Jest ich dużo.
blogopodrozach.pl
ewkaa

Re: higiena podczas podróży

Post autor: ewkaa »

Zamawiacie może https://allegro.pl/oferta/nawilzany-pap ... 3115591791 ? Papier toaletowy ma bardzo dobre działanie nawilżające, odświeżające, więc myślę, że spodoba wam się takie rozwiązanie, dodatkowo ceny nie są jakieś wysokie
ODPOWIEDZ