Kasacja pojazdów

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Kasacja pojazdów

Post autor: Pola »

Witajcie,
Jeśli macie stara auto, które chcielibyście oddać do kasacji i mieszkacie w Warszawie lub okolicach, to polecam kontakt z firmą https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/. Jak widać zajmuje się ona taką profesjonalną kasacją samochodów. O transport nie musicie się martwić, bo firma ta oferuje darmowy odbiór auta lawetą ;)
Roombiński

Re: Kasacja pojazdów

Post autor: Roombiński »

Zanim zdecydujecie się na kasację auta to polecam Wam lekturę tego artykułu - https://auto-skup24h.pl/dokumenty-wymag ... i-pojazdu/ Dowiecie się, jakie dokumenty są Wam potrzebne przy kasacji. Wiedza to podstawa, a tam wszystko jest w jednym miejscu opisane sensownie i krótko.
towiś

Re: Kasacja pojazdów

Post autor: towiś »

Warto wiedzieć jaki dokumenty należy przygotować, jeśli chcecie zezłomować auto. Poza tym ważne jest to, aby dokonać kasacji w miejscu, gdzie wydawane są stosowane zaświadczenia. Tylko i wyłącznie na podstawie takiego dokumentu można wyrejestrować auto. Więcej na ten temat można dowiedzieć się tutaj https://autokasacja24.com/auto-zlom-bielsko/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać.
ODPOWIEDZ