Mój mąż i seks

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
joanna24
Posty: 14
Rejestracja: 06 gru 2019, 9:18

Re: Mój mąż i seks

Post autor: joanna24 »

Póki co mój mąż nie ma żadnych problemów. To już bardziej ja, bo stresowałam się że jeszcze wpadkę zaliczymy. Mąż się zabezpieczał, ale z prezerwatywami różnie może być. Dlatego poprosiłam mojego ginekologa o coś pewniejszego i teraz mam tabletki belara. Dużo lepiej, to nawet nie ma co porównywać. Przy okazji zniknął też praktycznie problem bolesnych miesiączek.
Kaśka22

Re: Mój mąż i seks

Post autor: Kaśka22 »

Pomyślcie o zastosowaniu nowych podniet na przykład jak zabawki erotyczne. Nie ma nic złego w zabawkach erotycznych o ile obie strony się na to zgadzają. Warto też skorzystać z wiedzy zawartej na stronie STREFANAMIETNOŚCI.PL która specjalizuje się w poradach na temat seksu i ma nawet encyklopedię gadżetów seksualnych. Na pewno z ich pomocą i wiedzą wszystko stanie na baczność.
Vikuś

Re: Mój mąż i seks

Post autor: Vikuś »

Jeśli mąż ma zaburzenia zachęć go do poczytania https://maxonforte.pl/czym-sa-zaburzenia-erekcji/ albo sama kup mu leki. To się da skutecznie leczyć, ważne żeby on też tego chciał, nic na siłę. Dzięki lekom będzie 100 % facetem, nie będzie miał żadnych problemów. Pozdrawiam
ciąża

Re: Mój mąż i seks

Post autor: ciąża »

joanna24 pisze: ↑29 mar 2021, 20:27 Póki co mój mąż nie ma żadnych problemów. To już bardziej ja, bo stresowałam się że jeszcze wpadkę zaliczymy. Mąż się zabezpieczał, ale z prezerwatywami różnie może być. Dlatego poprosiłam mojego ginekologa o coś pewniejszego i teraz mam tabletki belara. Dużo lepiej, to nawet nie ma co porównywać. Przy okazji zniknął też praktycznie problem bolesnych miesiączek.
Nie ma co się stresować wpadką, w końcu zabezpieczenia się dość mocno skuteczne, a w razie czego można udać się do czeskiej Kliniki Stonava, zaraz przy polsko-czeskiej granicy i tam legalnie, zgodnie z czeskim prawem, można usunąć ciążę do 12 tygodnia
Róża

Re: Mój mąż i seks

Post autor: Róża »

Mój synek właśnie skończył dwa lata i od zawsze planowaliśmy z mężem, że miedzy dziećmi będą 3 lata różnicy. Bardzo chciałabym szybko zajść w ciążę, dlatego myślę, że warto, aby mąż zaczął przyjmować takie suplementy https://ktomalek.pl/suplementy/plodnosc/cs-25/1 ? Wcześniej nigdy nic takiego nie brał, dlatego kompletnie się na tym nie znamy.
Rafał

Re: Mój mąż i seks

Post autor: Rafał »

Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojego zżycia intymnego chciałby spotkać się z kobietą na dobry seks to polecam sprawdzić na ogłoszenia towarzyskie to tam doświadczone kobiety wrzucają swoje prywatne ogłoszenia. Można się z nimi umówić. To złe czy dobre rozwiązanie? Jak uważacie?
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Mój mąż i seks

Post autor: marika »

Dajcie mi znać, czy zdarza wam się korzystać z seks ogloszeń. Jeśli tak, to gdzie dokłądnie ich szukacie? Mnie udało się znaleźć namiar na stronę https://pl.hustly.eu/ Chętnie dowiem się, czy mieliście okazję już z niej korzystać?
ODPOWIEDZ