tani kurier

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

tani kurier

Post autor: gahol »

Mam do Was pytanko, otóż poszukuję taniej metody na nadawanie paczek. Znacie takie? Chodzi mi o takie tańsze niż zazwyczaj ;)
Awatar użytkownika
akka
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: tani kurier

Post autor: akka »

Jeśli sobie sprawdzisz jak wysłać paczkę kurierem UPS to dowiesz sie, że można przesyłkę nadać za pośrednictwem brokera kurierskiego, co będzie najtańszą opcją i chyba też najszybszą. W końcu wszystko odbywa się internetowo, nawet z domu nie trzeba wychodzić

nsyaedl405s3d
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

Re: tani kurier

Post autor: zbirra »

Dużą wygodę oferują paczkomaty, gdyż można za ich pośrednictwem nadać paczkę o każdej porze, więc idealne rozwiązanie dla osób pracujących. Sprawdź koniecznie cennik paczkomaty inpost , będziesz wiedziała jak się ceny kształtują
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: tani kurier

Post autor: kamka »

Możesz na przykład sprawdzić ofertę u jakiegoś brokera. Wydaje mi się, że tak najłatwiej porównać oferty wielu firm kurierskich. Od razu możesz wszystko wyliczyć i zamówić odbiór paczki. Nie wiem dokąd chcesz te paczki wysyłać, ale tutaj https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-usa/us masz możliwość wysyłki paczki do USA. Inne możliwości też są, sprawdź.
aśka

Re: tani kurier

Post autor: aśka »

Muszę szczególnie polecić opcję nadawania przesyłek za posrednictwem brokerów kurierskich, nie tylko wybór ma się w ten sposób większy, ale też korzystniejsze ceny. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wysłać paczkę kurierem dpd za pośrednictwem brokera to polecam poradnik
maćko

Re: tani kurier

Post autor: maćko »

Tani to jest cennik kuriera dhl zatem tę firmę konkretnie polecę. Jeśli jeszcze nie korzystaliście to wspomnę, że bardzo szybko dostarcza przesyłki do adresata, jest także opcja śledzenia paczki czyli zawsze ma się pewność gdzie dana przesyłka aktualnie się znajduje
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: tani kurier

Post autor: ciekawski »

Myślę, że większość z nas na pewno chce jak najmniej płacić za takie przesyłki i moim zdaniem jest to oczywiście zrozumiałe. Kiedy zamawiamy coś kurierem to ja również polecam przeczytać fajny artykuł https://www.sendit.pl/blog/dostales-usz ... j-sytuacji gdzie dokładnie opisano kwestię tego co zrobić jak dostaniemy uszkodzoną przesyłkę.

gdańsk fotograf
ODPOWIEDZ