Kuchnia japońska

Gdzie zjeść lokalne dania? Najlepsze restauracje dla lokalsów.
Awatar użytkownika
romana-83
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 1:17

Kuchnia japońska

Post autor: romana-83 »

Hej
jakie dania polecacie z kuchni japońskiej oprócz sushi? Sushi uwielbiam, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Może polecicie jakieś miejsce we Wrocku lub Poznaniu, gdzie dowożą nie tylko sushi, ale i inne dania japońskie? Pzdr!
Awatar użytkownika
antonin81
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2020, 7:38

Re: Kuchnia japońska

Post autor: antonin81 »

Witam!
Ja polecam restaurację Goma Sushi - mają rewelacyjne sushi, pyszne zupy (polecam szczególnie te na ostro) i nieziemski tatar z łososia. Dowóz we Wrocławiu ;)

asg firmy
Awatar użytkownika
wypon
Posty: 96
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:42

Re: Kuchnia japońska

Post autor: wypon »

Mam kilka restauracji do których chciałbym pójść np. https://www.facebook.com/kokusushizawiercie/ u mnie w okolicy i jeszcze kilka innych, ale póki co przez pracę nawet nie mam czasu. Koko Sushi jest bardzo polecane i wiem, że warto, ale jak już pójdę i zjem to dopiero zdam relację. Pozdrawiam :D
jennyf

Re: Kuchnia japońska

Post autor: jennyf »

Sushi sushi nierówne ;) Przekonałam się o tym ostatnio odwiedzając pewien sushi bar w Szczecinie. Dania były tak pięknie podane, czuć było, że skladniki sa świeże, dobierane tak jak trzeba... Szef kuchni zdecydowanie zna się na rzeczy. A nigiri z chrzanem - ach, pojechałabym tam jeszcze raz, żeby znowu ich spróbować. To zdecydowanie najlepsze sushi w Szczecinie. A jeśli chodzi o inne potrawy japońskie to warte spróbowania są rameny - ale to tylko jeśli lubisz intensywne, słone zupy.
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:27

Re: Kuchnia japońska

Post autor: dorszek »

Kuchnia japońska ma w Polsce wielu zwolenników. Ja również się do nich zaliczam. Sushi to moje ulubione danie. Bardzo często zamawiam je z oferty restauracji https://www.sushitoday.pl/, która oferuje dostawę do domu. Zawsze jestem bardzo zadowolony.
miśka12

Re: Kuchnia japońska

Post autor: miśka12 »

romana-83 pisze: ↑29 mar 2020, 3:15 Hej
jakie dania polecacie z kuchni japońskiej oprócz sushi? Sushi uwielbiam, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Może polecicie jakieś miejsce we Wrocku lub Poznaniu, gdzie dowożą nie tylko sushi, ale i inne dania japońskie? Pzdr!
Tylko sushi <3
-
Salon kosmetyczny
ODPOWIEDZ