naprawa wtryskiwaczy LPG

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Awatar użytkownika
Wafelek
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:04

naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Wafelek »

Firma TurboSpec od lat zajmuje się naprawą wtryskiwaczy benzynowych i wtryskiwaczy LPG. Więc jeśli chcesz zlecić komuś ich naprawę lub regenerację to jak najbardziej polecam tę firmę – możesz liczyć na profesjonalne podejście.
Awatar użytkownika
Kannabi
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:00

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Kannabi »

Poszperaj w innych tematach. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób.
Dorastając uczymy się, że nie należy przesadzać ze szczerością. Że czasami, lepiej skłamać, niż kłuć prawdą w oczy.
Awatar użytkownika
czesio
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:45

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: czesio »

Może trzeba pomyśleć na przykład o takiej kwestii jak regeneracja pewnych elementów? Sama też ostatnio regenerowałam wtryskiwacze u http://turbospec.pl/ i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Auto działa dużo lepiej niż wcześniej.
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: yarwyck »

Wszystkim osobom , które chcą zamontować instalację gazową w swoim samochodzie, polecam zainteresować się instalacją BRC SQ 32. To najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku samochodowym. Dajcie znać, czy taki montaż jest już za wami.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 73
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:50

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: pukla123 »

yarwyck pisze: ↑24 wrz 2019, 12:09 Wszystkim osobom , które chcą zamontować instalację gazową w swoim samochodzie, polecam zainteresować się instalacją BRC SQ 32. To najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku samochodowym. Dajcie znać, czy taki montaż jest już za wami.
gdyby był potrzebny filtr gazu lub inne części do instalacji gazowej to zachęcam zakupy zrobić w www.nagaz24.pl bo tam można dostać dobrej jakości częsci do samochodu. Szybko realizuja zamowienia i ceny mają konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Pola »

Jeśli szukacie dobrego serwisu samochodowego w Tarnowie lub w okolicach, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://omt-serwis.pl/. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z jej usług, bo firma ta działana rynku już od wielu lat i ma duże grono zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: espas »

Dla mojego mechanika naprawa porsche jest dziecinnie prosta. Podejrzewam, że i takie wtryskiwacze ogarnie. Długo szukałam kogoś konkretnego, ale w końcu mi się udało. Teraz usterki są wyłapywane i naprawiane. Co najważniejsze nie wracają, a czas oczekiwania się nie przedłuża. Z resztą mój mechanik zamawia i części, serwisuje i naprawia.
Tania7

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Tania7 »

Jeśli planujesz wizytę w serwisie samochodowy, warto dobrze przemyśleć kwestię wyboru miejsca w które oddamy nasze auto. W celu usunięcia wszelkich usterek warto skorzystać z usług sprawdzonego serwisu samochodowego. Na rynku znajdziemy wiele tego typu miejsc, jednym z nich jest bmw serwis Warszawa https://maximobil.pl/oferta/serwis-bmw-i-mini/ Kompleksowa naprawa auta przeprowadzona przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, oraz wysoka jakość usług to bardzo ważna kwestia o którą warto zadbać.
antośkaa

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: antośkaa »

Co powiecie na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO ? Mam zamiar je zakupić, ponieważ słyszałam, że są niezwykle skuteczne, a ponadto oferta jest tu bardzo bogata.
Gość

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Gość »

Mi niedawno mechanik naprawiał właśnie to o czym piszecie. Już jest dobrze i z ubezpieczenie miałem tą naprawę na szczęście. Także ważne jest jakie ubezpiecznie samochodu OC wybieracie i na jakich warunkach.
Flosi

Re: naprawa wtryskiwaczy LPG

Post autor: Flosi »

Coraz więcej kierowców decyduje się na montaż instalacje gazowe lpg w swoich pojazdach. Jest to inwestycja, która z czasem może przynieść znaczne oszczędności. Ciekawą opcją jest skorzystanie z usług autoryzowanych serwisów, które zapewnią wysoką jakość montażu i serwisu. Warto rozważyć taką opcję.
ODPOWIEDZ