Prezenty dla pracowników

Co o polskich firmach sądzą użytkownicy forum? Może to Ty chcesz podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat jakiegoś przedsiębiorstwa albo pracodawcy? Śmiało, czekamy na Ciebie.
rufus90

Prezenty dla pracowników

Post autor: rufus90 »

Hej, temat prezentów firmowych zawsze był dla mnie delikatnie zabawny, ponieważ pamiętam, że nigdy praktycznie nie skorzystałem z otrzymanych rzeczy. W tym roku to ja w mojej firmie musiałem ogarnąć ten temat. Szukając czegoś sensownego natknąłem się na paczki świąteczne Napu. Są jedną z niewielu firm, które nie pakują prezentów w tony plastiku, co bardzo mi się spodobało. Wódka na prezent, której szukałem bardzo mi podpasowała w ich zestawie. Zresztą moim kolegom też prezenty przypadły do gustu. Może to też będzie fajna opcja dla Was. Szybka i miła obsługa, polecanko.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: ciekawski »

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak istotną kwestią jest to abyśmy właśnie wiedzieli jakie prezenty na daną okazję najlepiej wręczać. W każdym razie jak dla mnie świetnie sprawdzają się kieliszki z grawerem od http://zamowprezent.pl/prezenty-dla-chr ... z-grawerem i właśnie dlatego chcę wam wszystkim je polecić.
ODPOWIEDZ