Busy do krajów UE

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 396
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Busy do krajów UE

Post autor: debro8 »

Najważniejsze w transporcie osób do Niemiec i Holandii jest znalezienie takiego przewoźnika, który spełnia standardy, a przewóz z nim jest przykemny oraz bezpieczny. Dobrze jest więc bezpośrednio się z taką osobą skontaktować, aby mieć pewność co do swoich postanowień oraz potrzeb.

solinea

Awatar użytkownika
joanna
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:15

Re: Busy do krajów UE

Post autor: joanna »

Jeśli mamy jakąś większą grupę osób chętnych na wyjazd to warto moim zdaniem pomyśleć o wynajmie autokaru. Jest taka możliwość. Wiem, że np. tu https://dar-tour.com.pl/wynajem-autokarow/ można wynająć autokar z pełnym wyposażeniem turystycznym. To wygodne rozwiązanie i bardziej opłacalne ekonomiczne.

Awatar użytkownika
lucy
Posty: 39
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:23

Re: Busy do krajów UE

Post autor: lucy »

Wiecie co, ja znalazłam wynajem busów szamotuły i zastanawiam się, czy mogę tym sprzętem sama gospodarować? W tym również wyjeżdżać za granicę? Czy tylko wynajmuję busa z ekipą? Nie znam się, a nie chcę niepotrzebnie ponosić kosztów. Jeśli może mi ktoś pomóc, to poproszę.

KalinkaŻ

Re: Busy do krajów UE

Post autor: KalinkaŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuję przewozy autokarowe https://autokary-katowice.com.pl/oferta/przewoz-osob/ . Firma oferuję wynajmie autokarów wraz z zawodowymi kierowcami, którzy zawiozą was do dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Firma oferuje organizację przewóz osób dorosłych na wycieczki integracyjne, szkolenia, rozwożenie gości weselnych, a także udostępniają autokary na kolonie. Ja osobiście wynajmowałam autokar dla moich gości weselnych.

ODPOWIEDZ