Krótka wycieczka

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
juńkers

Krótka wycieczka

Post autor: juńkers »

Tak sobie dzisiaj pomyślałam, kiedy słuchałam konferencji, że chciałabym gdzieś wyskoczyć na kilka dni, skoro w końcu odmrażają i turystykę. Dawno nigdzie nie byłam, odczuwam zmęczenie, ale też trochę przez pandemię spadły moje dochody. Jak wypoczywacie "budżetowo"? Gdzie warto pojechać? Zastanawiam się też nawet jakąś niewielką pożyczką, bo naprawdę potrzebuję gdzieś wyjechać chociaż na weekend.

torebki victoria

oewonga_pożyczki

Re: Krótka wycieczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
zgadzam się z Tobą, wypoczynek jest bardzo ważny. Dlatego, jeśli interesuje Cię niewielka pożyczka, to chciałbym Ci przedstawić nową ofertę Wonga. Teraz, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł bez względu, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w Wonga. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

Pikuś

Re: Krótka wycieczka

Post autor: Pikuś »

Zastanawialiście się kiedykolwiek jakie jest ryzyko zarażenia covid 19 w hotelu? Według mnie, w hotelu są bardzo restrykcyjne przestrzegane wymogi sanitarne. I jak się okazuje, wizyta w hotelu jest bezpieczniejsza od wizyty w szpitalu. Śmieszny paradoks, prawda? :) Dajcie znać, co o tym uważacie.

Ziółkowski

Re: Krótka wycieczka

Post autor: Ziółkowski »

Podczas pandemii już wiele razy byłem na wyjazdach, wiele razy bywałem w hotelach w różnych rejonach Polski i się nie zaraziłem. Oczywiście przestrzegałem wymogów sanitarnych takich jak noszenie maseczki co jest naturalne. Może jest to paradoks, że łatwiej zarazić się w szpitalu niż w hotelu ale nie do końca. Biorąc to na logikę, w szpitalu przebywają ludzie, którzy chorują, wiadomo. Hotele z reguły odwiedzane są przez osoby w pełni zdrowe, więc od kogo mamy się tam zarazić? Nie znam nikogo, kto by wrócił z podróży i przywiózł jakąś chorobę, chociaż wiem, że takie przypadki się zdarzają. Ale na pewno związane jest to z wyjściami na miasto i przebywaniem wśród tłumów, tam już jak najbardziej można się zarazić. Wyjście na spacer, zwiedzanie miasta czy zamówienie jedzenia do miejsca pobytu praktycznie nie niesie za sobą żadnego zagrożenia.

ODPOWIEDZ