Odzież turystyczna

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
Awatar użytkownika
Ilza1963
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 9:32

Odzież turystyczna

Post autor: Ilza1963 »

Cześć! Planuję niedługo wybrać się na wycieczkę w góry, więc przyda mi się odpowiednie ubranie na piesze wędrówki. Muszę kupić buty i kilka innych rzeczy. W jakim sklepie internetowym znajdę dobrej jakości odzież turystyczną?

schody układanie płytek
Awatar użytkownika
Jona1972
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 8:36

Re: Odzież turystyczna

Post autor: Jona1972 »

Ja swoje buty na takie wycieczki zamawiałam z morowo.com.pl. Mają w ofercie też kurtki, spodnie rękawice i wiele więcej, więc bez problemu ubierzesz się u nich od stóp do głów :) Mają rewelacyjne ceny i naprawdę fajną jakość ciuchów.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:32

Re: Odzież turystyczna

Post autor: aria »

Najlepszą odzież na wędrówki po górach znajdziesz w sklepie 4tactical. Sama zaopatrzyłam się u nich w buty trekkingowe i kurtkę. Wiem, że mają tam też ofertę dla bardziej wymagających osób, czy z kręgów militarnych, i przykładowo znajdziesz tam rzeczy typu buty wojskowe. A sam towar jest najwyższej jakości, sprawdzi się w każdym terenie.

menażka helikon
Awatar użytkownika
Paula01
Posty: 88
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:57

Re: Odzież turystyczna

Post autor: Paula01 »

Jeśli chodzi o męskie spodnie, to widziałam ostatnio bardzo fajne spodnie ocieplane moro - https://www.bhp-gabi.pl/p12686,spodnie- ... 029nw.html Są one wykonane z bawełny i ocieplane flanelą, dzięki czemu nie tylko zapewniają ciepło, ale również są wygodne i nie będą krępowały ruchów. Do tego fajnie będą na pewno wyglądały na wycieczkach plenerowych.
:)
Awatar użytkownika
kajta
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2019, 11:11

Re: Odzież turystyczna

Post autor: kajta »

Podczas wycieczki w góry na pewno musisz postawić na odpowiednie obuwie. Jeśli planujesz się wspinać to będziesz potrzebował wysokiej klasy buty wysokogórskie. Zazwyczaj zaczyna się od krótszych wypraw na które wystarczą odpowiednie buty trekkingowe. Z czasem możesz oczekiwać od takich wycieczek więcej. Jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt, wiedzę, doświadczenie we wspinaczce to możesz spróbować tego typu sport. Na tym blogu szukaj porad jaki sprzęt wybierać w tym jakie buty w wysokie góry będą dla ciebie najlepsze https://idymy.pl/buty-wysokogorskie-porownanie/ . Nie ma co na pewno na takich oszczędzać.
Michał

Re: Odzież turystyczna

Post autor: Michał »

Sklep Hunt-fish.eu oferuje świetną odzież turystyczną. Niejednokrotnie u nich kupowałem, bo oferują produkty znanych marek w bardzo atrakcyjnej cenie. Ostatnio zamówiłem buty trekkingowe firmy Hanwag, bo polecał mi je znajomy i muszę przyznać, że są to najlepsze buty górskie jakie miałem. Świetna amortyzacja, oddychalność i wygoda.
Gość

Re: Odzież turystyczna

Post autor: Gość »

Moim zdaniem nie ma lepszej odzieży jak zwykłe i tradycyjne leginsy. Ja często podróżuję i wiem, że warto zaopatrzyć się w leginsy bo są wygodne, zabierają ,mało miejsca i można je zakładać praktycznie do wszystkiego. W mojej szafie są leginsy z firmy PAT https://www.pat-legginsy.pl/oferta/leginsy-premium i najczęściej wybieram leginsy premium. które są wykonane z wysokiej jakości dzianiny ,niezwykle elastyczne i miłe w dotyku
Kama

Re: Odzież turystyczna

Post autor: Kama »

Sklepów sportowych nie brakuje, a tam znajdzie się od groma odzieży turystycznej dobrej na wiele różnych wypraw. Trzeba tylko poszukać, przejrzeć oferty i przede wszystkim samemu przymierzyć i sprawdzić jak leżą ubrania.

ile powinien zwisać obrus
ODPOWIEDZ