Prawo jazdy

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
Awatar użytkownika
barokowa
Posty: 50
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:22

Prawo jazdy

Post autor: barokowa »

Za którym razem zdaliście prawko? Ja zdałam za pierwszym razem bo uczyłam się w bardzo dobrej szkole jazdy Pałgan w Łodzi: http://palgan.pl/. Polecam poczytać o ich innowacyjnych metodach w nauczaniu teorii. Moim zdaniem ta szkoła jazdy to jedna z najlepszych opcji na rynku.

Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:55

Re: Prawo jazdy

Post autor: sofia11 »

Zobacz sobie ofertę jaką ma szkoła jazdy warszawa Słyszałam, że szkoła Elmol cieszy się bardzo dobrą opinią i ma świetnych instruktorów. Jak dla mnie dobry instruktor to podstawa. Podchodziłam do prawka dwa razy i rezygnowałam z powodu nieodpowiedniego instruktora.

Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 175
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:52

Re: Prawo jazdy

Post autor: Raptor »

Ja szukacie sprawdzonej szkoły jazdy, a jesteście z Poznania lub okolic to polecam Zdaj Prawko. Na pewno będziecie w pełni zadowoleni.

Awatar użytkownika
Kosi
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:15

Re: Prawo jazdy

Post autor: Kosi »

Akurat jeśli chodzi o wybór szkoły jazdy w Poznaniu to ja jestem za OSK Pegaz https://prawojazdy-poznan.com.pl/ przede wszystkim jest to szkoła ze świetnym podejściem do kursanta, konkretnym przygotowaniem zarówno w zakresie teorii oraz praktyki i szeroką listą instruktorów z którymi jeździ się świetnie w fajnej atmosferze, bez nadmiernego stresu. Pozdrawiam i życzę oczywiście zdania egzaminów za pierwszym podejściem!

Awatar użytkownika
lucy
Posty: 39
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:23

Re: Prawo jazdy

Post autor: lucy »

Skoro tak się tu dzielimy doświadczeniami na temat prawa jazdy, to ja chętnie dorzucę i ten link https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ do warszawskiej placówki, w której zrobimy badania kwalifikacyjne dla kandydatów na kierowców na prawa jazdy w kategoriach A i B, wszystkich typów. Może komuś się przyda, skoro rejestracja nie jest trudna.

MonikaŚ

Re: Prawo jazdy

Post autor: MonikaŚ »

Ja robiłam kurs w Częstochowie w OSK Progress https://www.oskprogress.pl/kontakt/ u p. Przybylskich i mogę polecić tę szkołę z czystym sumieniem . Biuro mają w centrum, więc łatwo tam dojechać, instruktor był super miły i bardzo dobrze tłumaczył i mają super plac manewrowy. A co fajniejsze w ramach kursu jest wjazd na plac manewrowy WORDu, więc można zobaczyć czego się później spodziewać.

Uśmiechnięta

Re: Prawo jazdy

Post autor: Uśmiechnięta »

A ja polecam świetną szkołę nauki jazdy Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/. Cierpliwi instruktorzy, tacy z prawdziwego zdarzenia, a nie z przymusu. Do tego plac manewrowy blisko word. Wszystko się da z nimi załatwić, są naprawdę nastawieni na to, żeby nauczyć jeździć, a nie tylko wyciągnąć kasę od kursanta. Bardzo porządna szkoła!

brandlyć

Re: Prawo jazdy

Post autor: brandlyć »

Dokładniej mówiąc, ja pójdę z przyjemnością na jakieś jazdy doszkalające w poznaniu , bo już zapomniałam, jak to jest i nie mam za dużo dobrych rzeczy, wiadomości, jeśli chodzi o wiedzę. Liczę, że uda mi się coś w sumie zrobić i że w końcu zostanę kierowcą.

Piotruś

Re: Prawo jazdy

Post autor: Piotruś »

Ja chcę zdawać prawo jazdy d. Kraków mnie interesuje, macie coś na oku? Ja znalazłem http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... erta/kat-d i opinie mają bardzo dobre, więc chyba tutaj się zdecyduje nauczyć. Łatwo jest zdać?

Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 137
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Prawo jazdy

Post autor: karola2468 »

jeśli chodzi o egzamin teoretyczny to mogę wam polecić stronę na której dostępne sa testy na prawo jazdy wykonujecie takie testy i z łatwością zapamiętujecie pytania a potem egzamin zdajecie za pierwszym razem. Taka nauka jest skuteczna i przyjemna. Sprawdźcie i sami się przekonajcie. Polecam.

ODPOWIEDZ