Zakupy w obcym mieście

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 28
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:20

Zakupy w obcym mieście

Post autor: Renata »

Czy na wyjeździe robicie zakupy gdzie bądź, czy planujecie to jeszcze w domu? Niby drobiazg, ale w czasach epidemii już niekoniecznie..

dinafem seed bank

Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 33
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Re: Zakupy w obcym mieście

Post autor: Przemko »

Zależy jakim budżetem się dysponuje :) Mój szef skąpi mi funduszy na delegację i zwraca tylko za nocleg (w dodatku najtańszy z możliwych) więc koszty wyżywienia muszę pokryć z własnej kieszeni. Normalnie korzystam z fast foodów, ale teraz wszystko pozamykane więc trzeba ogarnąć zakupy na miejscu.

Zanim wyjadę sprawdzam, gdzie i jakie w tamtej miejscowości są sklepy, a później oglądam sobie w necie co ciekawego mają. Teraz też mam zaplanowany wyjazd, a akurat blisko motelu jest carrefour promocje więc sobie skrzętnie notuję :D

Awatar użytkownika
Alamala
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:43

Re: Zakupy w obcym mieście

Post autor: Alamala »

Co do zakupów to najczęściej załatwiam je online. Jest to wygodna i opłacalna opcja. Szukając tak fajnych propozycji dla siebie warto zerknać na https://etuistudio.pl/5427-etui-na-iphone-11-pro-max Ja znalazłam tu etui na mój telefon.

Awatar użytkownika
afrykadzika
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:39

Re: Zakupy w obcym mieście

Post autor: afrykadzika »

Na dniach zakazy powinny być poluzowane więc coraz więcej galerii będzie otwartych. Jeśli będziesz w Pabianicach to odwiedź tą https://centrumtkalnia.pl/ i nie tylko ze względu na dużą liczbę sklepów ale także dlatego że odkazili wszystkie sklepy oraz maja zamontowane dozowniki antybakteryjne. Ponadto hale są przestronne i klimatyzowane więc jest bezpiecznie a to ważne.

Awatar użytkownika
wypon
Posty: 97
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:42

Re: Zakupy w obcym mieście

Post autor: wypon »

Ja miałem problem z zakupem tytoniu, bo sklep do którego chodziłem został zamknięty, ale na szczęście znalazłem stronę sklepu https://tytonpapierosowy.pl/ gdzie ceny są jeszcze lepsze, a jakość tytoniu okazuje się bardzo wysoka. Zawsze kręciłem papierosy dlatego, że to oszczędniejsze niż kupowanie paczki za 17zł codziennie lub co 2 dni.

Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Zakupy w obcym mieście

Post autor: ciekawski »

Ja nigdy jakoś specjalnie nie jeździłem do innego miasta aby kupić coś w sklepie. Jak dla mnie najlepsze zakupy można zrobić przede wszystkim przez internet. Tym bardziej, że teraz jeszcze jak powstał najlepszy ranking https://najlepszy-ranking.pl/ to wiem, że mogę sobie przed zakupem zobaczyć jak dany sprzęt działa i czy warto go nabyć.

liszaj rumieniowaty objawy

ODPOWIEDZ