Hotel we Wrocławiu

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
Awatar użytkownika
Hanna77
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:56

Hotel we Wrocławiu

Post autor: Hanna77 »

Czesc,

Planujemy z chlopakiem wybrac sie do Wroclawia na weekend, mozecie polecic jakis fajny hotel? Cos sprawdzonego? :)
Awatar użytkownika
Ewa92
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2019, 19:09

Re: Hotel we Wrocławiu

Post autor: Ewa92 »

Hej,

Ja kilka razy zatrzymywałam się w hotelu Stara Garbarnia (website) i za kazdym razem bylam bardzo zadowolona. Z rodzina zamierzamy na poczatku grudnia znowu zagoscic w tym miescie na Jarmarku Bozonarodzeniowym i pewnie tez wybierzemy ten hotel :) U mnie za kazdym razem wszystko bylo na bardzo wysokim poziomie :)
Awatar użytkownika
dalmata
Posty: 60
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Hotel we Wrocławiu

Post autor: dalmata »

Skoro chcecie spędzić razem weekend romantyczny to koniecznie musicie wybrać się do tego hotelu https://www.grapehotel.pl/ we Wrocławiu. Tam mają bardzo fajne pakiety na takie romantyczne weekendy. Poza tym hotel jest tak pięknie umiejscowiony że sama jego sceneria napawa romantyzmem. Jakbym miała wybrać jakiś hotel to byłby właśnie ten. Także muszę się zabrać za narzeczonego i przekonać na taki wspólny wypad
Awatar użytkownika
Devaiant
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 16:56

Re: Hotel we Wrocławiu

Post autor: Devaiant »

Wydaje mi się, że jest to świetny pomysł. Jak najbardziej może się to sprawdzić.
Prawdziwym celem artysty winno być ukazanie dzieła, a ukrycie twórcy.
ODPOWIEDZ