Nocleg Wrocław

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
Awatar użytkownika
MartaKoziol
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 0:06

Nocleg Wrocław

Post autor: MartaKoziol »

Cześć,

Chcemy wybrać się na jarmark we Wrocławiu. Szukamy noclegu gdzies na obrzerzach, Mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:29

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: JakubNowakowski »

Hej,

My z żoną za każdym razem jak jedziemy do Wrocławia to zatrzymujemy się tutaj w hotelu Stara Garbarnia. Jest to na prawde bardzo urokliwe miejsce. Polecam poogladac zdjecia na ich stronie internetowej - zakochasz sie
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: Dolka3 »

Opcji na nocleg w takim większym mieście jest bardzo dużo, warto zainteresować się różnymi możliwościami;) Myślę, że tu pomoc takich portali jak Sun&Snow będzie świetnym rozwiązaniem. W tym miejscu znajdziecie wyszukiwarkę obiektów noclegowych w Polsce, dokładnie to w większych miastach, a także i w popularnych miejscowościach turystycznych.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 72
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:55

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: sofia11 »

Hoteli we Wrocławiu nie brakuje. Jeśli nadal nic nie znalazłaś zajrzyj na https://meteor-turystyka.pl/ Widziałam, ze znajduje się tam wiele ofert hoteli i apartamentów z różnych zakątków Polski. Może akurat uda ci się znaleźć hotel, który cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
Mikołajka
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:13

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: Mikołajka »

Korzystajcie może z wyszukiwarek internetowych, myślę, że tak bardzo łatwo będzie znaleźć nocleg w korzystnej cenie w dowolnym mieście na całym świecie. Ja bardzo często wspieram się takimi miejscami. Nie musicie planując ciekawą wycieczkę ograniczać się do Polski. Ja teraz myślę o jakimś city breaku do Niemiec. Jest tu kilka ciekawych miast do zwiedzenia, oczywiście z Berlinem na czele. Bardzo chciałabym zrelaksować się na Tropical Island, zdjęcia z tego miejsca zrobiły na mnie ogromne wręcz wrażenie.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: debro8 »

To tak naprawdę zależy od tego, gdzie i co chcesz robić - jeśli wyjazd typowo budżetowy, ale chcesz mieć wygodny pokój, a także komfortowe łóżko, koniecznie skorzystaj z https://www.hoteltraffic.pl/wroclaw :) to będzie na pewno strzał w 10!
Awatar użytkownika
UNS
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:29

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: UNS »

Wydaje mi się, że ciężko coś tu doradzić. Musisz chyba sam sobie z tym poradzić.
Musimy pozbyć się życia, jakie zaplanowaliśmy, aby mieć życie, które na nas czeka.
Awatar użytkownika
rea
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:34

Re: Nocleg Wrocław

Post autor: rea »

A nie planuje nikt z was może zrobić sobie wypadu na polskie morze? Pytam, bo mogę wam się pochwalić, że znalazłam świetną stronę https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje gdzie można wyszukać dla siebie super noclegi przykładowo w Międzyzdrojach. Warto tam zajrzeć, bo oferty są bardzo korzystne.
ODPOWIEDZ