Tanie apartamenty w górach?

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 31
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Tanie apartamenty w górach?

Post autor: Przemko »

Znacie jakieś niedrogie apartamenty do wynajęcia gdzieś na południu i najlepiej tam gdzie nie ma tłumów?
Awatar użytkownika
bridż
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:59

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: bridż »

A w Bieszczadach szukałeś? Tam na pewno coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 25
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:20

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: Renata »

Bieszczady są bez tłumów tyle że nie słyszałam tam o apartamentach. Noclegi są bardziej "agroturystyczne" :) Ale jak szukasz miejsc w górach, gdzie ludzie jeszcze nie wchodzą sobie na głowę, a jednocześnie można wynająć do spania coś komfortowego, to polecam ci Beskidy i np. Wisłę, albo Ustroń.

Sprawdź te apartamenty https://www.dreamapart.pl/wisla ceny jak na takie warunki lokalowe naprawdę niskie, już od 100 zł dla 4 osób za dobę :)
Awatar użytkownika
nadeta
Posty: 102
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:32

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: nadeta »

Mnie osobiscie bardzo sie podobalo w Białce Tatrzanskiej, są fajne szlaki, wiec jesli ktos lubi pochodzic, to jak najbardziej, co do hotelu to moge polecic https://hotelbania.pl/oferty-specjalne maja nielimitowany dostep do term, do strefy saun sielsko anielsko :) ja zdecydowanie wole poleniuchowac, a moj facet aktywnie spedza czas :) i to jest wlasnie miejsce, w ktorym kazdy znajdzie cos dla siebie
Awatar użytkownika
eweimann
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: eweimann »

Szukałam czegoś taniego, ale wszystko to jest bardzo brzydkie...
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: marika »

Pamiętajcie o tym, że nie zawsze tanie znaczy dobre. Jeśli chodzi o góry, to ja na pewno mogę polecić wam hotel Wilga. Jak dla mnie, jest to miejsce idealne. W okolicy znajduje się także ustroń dyskoteka gdzie możecie miło spędzić wieczór.
Awatar użytkownika
ashleigh.muller
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2020, 13:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tanie apartamenty w górach?

Post autor: ashleigh.muller »

Warto szukać ofert na bookingu, tam zawsze jest różnorodność w kwestii noclegów.
ODPOWIEDZ