Terapia

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 72
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:55

Terapia

Post autor: sofia11 »

Ktoś z was chodzi na terapię? Mam za sobą bardzo trudne małżeństwo i chciałabym to przepracować u psychologa. Dzisiaj trafiłam na http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci i chyba umówię się tam na wizytę. Ktoś z was korzysta z usług tej poradni?
Awatar użytkownika
dalmata
Posty: 60
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Terapia

Post autor: dalmata »

Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi korzysta z pomocy psychologa i chodzi na jakąś terapię. Uważam, że to bardzo ważne gdyż specjalista jest w stanie nam pomóc i przepracować dany problem. Bo mnie na przykład problemy doprowadziły do częstego zaglądania do kieliszka i przez to zaczęłam więcej pić. Już nawet ie potrzebowałam okazji aby się napić i tak nie wiem kiedy się uzależniłam od alkoholu. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę że z jednej przepaści wpadłam w kolejną. Zwróciłam się o pomoc do Ośrodka Terapii Wiosenna w którym to bardzo mi pomogli wyjść z tych nałogów.
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 40
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:39

Re: Terapia

Post autor: migotka »

Widzę, że nie jestem z tym sama jeśli chodzi o jakieś uzależnienie i chodzenie na terapię. Także myślałam, że uzależnienie nigdy mnie nie będzie dotyczyło, ale jednak nic bardziej mylnego. Jak tylko zaczęły się problemy w życiu prywatnym to przestałam sobie z tym radzić i zaczęłam uciekać w alkohol. I od tego wszystko się zaczęło, wpadłam w towarzystwo niezbyt przyjemne które wykorzystywało mnie także finansowo. Dopiero gdy straciłam prawie wszystko ocknęłam się i zgłosiłam się do Ośrodka Nefo gdzie mi bardzo pomogli. Także nie ma się czego bać tylko od razu prosić o pomoc

clp 320 black toner
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: Terapia

Post autor: Paweł29 »

Witam,na jakim etapie nalezy prosić o pomoc psychologiczną? Chętnie poznam Wasze opinie. Obecnie załebiam ten temat do swojej pracy magisterskiej. Chcę nawiązać współpracę z psychologami,kótrzy zajmują się uzależnieniami na co dzień. https://uzaleznienia-terapia.pl/leczenie-uzaleznien/ Co sądzicie o tych?
ODPOWIEDZ