Buty na wyprawy w upał?

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 25
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:20

Buty na wyprawy w upał?

Post autor: Renata »

Jakie buty radzicie zabrać tak żeby można było dużo chodzić ,ale że tam gdzie jadę jest gorąco to adidasy odpadają
Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 31
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Re: Buty na wyprawy w upał?

Post autor: Przemko »

Jednak nie radzę ci rezygnować z adidasów :) Na długie wycieczki są najlepsze, a zawsze możesz kupić takie siatkowe, które są bardziej przewiewne niż te pełne. Na mniej wymagające trasy możesz też spróbować typowo letnich sandałek - chodzi mi o sportowe wzory, są takie i męskie i damskie. mają podeszwę prawie jak adidasy, ale góra jest typowa dla sandałków. Różnica jest taka, że sportowe sandały są dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe i da się w nich pokonać kilka kilometrów :)

Żebyś mogła je zwizualizować to sprawdź sobie ostatnią gazetkę promocyjną z CCC, tam widziałem tego typu buty, całkiem niedrogie. Do tego dobra jest lista zakupów aplikacja ding i możesz ściągnąć je przez net prosto do domu :)
Awatar użytkownika
mcglynn.valentina
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Buty na wyprawy w upał?

Post autor: mcglynn.valentina »

Na pewno trzeba postawić na wygodne obuwie, które będzie przepuszczać powietrze, aby stopa się nie pociła.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:32

Re: Buty na wyprawy w upał?

Post autor: aria »

Odpowiedni model butów znajdziesz na prosport24.pl. Ostatnio zamówiłam u nich buty damskie Adidas właśnie z myślą o różnych wycieczkach :) Sprawdź sama.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:15

Re: Buty na wyprawy w upał?

Post autor: joanna »

Ze swojej strony mogę polecić te buty https://panpablo.pl/firm-pol-1560767608-Native.html . Są one bardzo wygodne, lekkie i noga w nich nie męczy się zbyt szybko. Buty są wykonane z lekkiej pianki, która sprawia, że nawet najdłuższe wyprawy nie będą tak męczące. Jakość jest bardzo dobra, a w dodatku do wyboru mamy kilka kolorów, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: Buty na wyprawy w upał?

Post autor: Paweł29 »

Możesz zajrzeć na https://steptop.pl, bo pewnie znajdziesz tam buty którzy potrzebujesz. Ofertę mają bardzo dużą, a do tego aktualnie w tym sklepie jest wiele promocji, więc na pewno warto chociaż na nią spojrzeć.
ODPOWIEDZ