Terapia - gdzie?

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 181
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Terapia - gdzie?

Post autor: Monik87 »

Hej, prawdopodobnie będziemy w najbliższej rodzinie potrzebowali specjalisty od uzależnień. Chcielibyśmy od razu skorzystać z dobrego terapeuty. Podobno z takim tematem warto wybrać się do https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/kim-jestesmy/ Co możecie powiedzieć na ten temat?
Awatar użytkownika
emillia
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2020, 18:59

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: emillia »

Bardzo dobry jest ten ośrodek w Wiśle- Tratwa. w nim pomogli mojemu szwagrowi wyjść z alkoholizmu. wiele prób było w jego życiu by przestać pić, ale dopiero tutaj w Tratwie zdołali mu pomóc https://leczenieuzaleznien.com
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:25

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: Derola »

Akurat tej poradni nie znam, ale słyszałam wiele dobrego o Ośrodku terapii Forest. Moi bliscy znajomi mają problem z synem i wysyłają go tam na leczenie. Długo szukali odpowiedniego miejsca, w którym chłopak czułby się dobrze. Najważniejsze, że się zgodził i będzie miał olbrzymie wsparcie w wychodzeniu ze swojego uzależnienia od leków. Trochę po prostu przesadza suplementami.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: Fantastic »

Największy sukces jest wtedy, gdy osoba uzależniona gotowa jest na podjęcie terapii i nie trzeba jej w kółko przekonywać, że to konieczne. Wystarczy poczytać i przekonać się, że zostało wiele poradni, które zajmują się leczeniem takich osób. Wśród znajomych słyszałam, że najlepszy jest Ośrodek Wiosenna, ponieważ stosują tam wiele alternatywnych rozwiązań i bardzo wspierają osoby w nałogu.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: kozi44 »

To zależy jaka terapia komu jest potrzeba. Jeśli na przykład ktoś z was lub waszych bliskich wymaga takiej terapii jak detox narkotykowy najlepszym rozwiązaniem będzie zajrzeć na stronę twoj-detoks.pl. na pewno znajdziecie tu wiele przydatnych informacji na ten temat, oraz możliwość zapisania się własnie na taką terapię. Polecam wam to sprawdzić
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 11:38

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: Kajtek66 »

Też miałem taki problem , przeszukałem parę stron które proponowaliście i twierdzę że większość z nich jest naprawdę dobra
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 40
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:39

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: migotka »

Przy uzależnieniu od alkoholu czy też narkotyków bardzo ważny jest detox organizmu. Bo jednak przy takim uzależnieniu bardzo ważne jest oczyszczenie organizmu z tych toksyn. I taki detox możemy odbyć w tym ośrodku Detoks Fenix i to bardzo fachowo. Także wybór dobrego ośrodka to bardzo ważne zadanie. Poza tym ośrodek ten to najstarszy i najdłużej działający prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i uzależnień w Polsce.
Awatar użytkownika
dalmata
Posty: 60
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: dalmata »

I to jest bardzo dobre pytanie. Gdzie można znaleźć dobry ośrodek terapii uzależnień bo jednak uzależnienie to pewien rodzaj choroby z której sami sobie nie poradzimy aby wyjść. Wiem, bo moja sąsiadka uzależniła się od leków i chciałabym jakoś jej pomóc. I tak trafiłam na ten Ranking ośrodków terapii który jest takim drogowskazem po ośrodkach leczenia terapii. Dzięki niemu bez problemu uda nam się znaleźć dobry ośrodek leczenia uzależnień
Awatar użytkownika
Olivka
Posty: 11
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:48

Re: Terapia - gdzie?

Post autor: Olivka »

Jeden z najlepszych ośrodków według wielu rankingów do ośrodek Detoks Fenix. Ojciec od mojej koleżanki leczył się tam z uzależnienia od alkoholu i powiem szczerze, że dopiero terapia w nim przyniosła jakieś efekty. Wcześniej uczęszczał do aa, ale niestety na nic się to zdało. Był też w innym ośrodku ale ponownie wrócił do alkoholizmu. Terapia polegająca na detoksie, terapii psychologicznej oraz wszywce to chyba najlepsze połączenie.
ODPOWIEDZ