Praca jako agent ubezpieczeniowy

Pracujesz zdalnie? Sposoby na łączenie pracy i podróży.
Awatar użytkownika
barokowa
Posty: 50
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:22

Praca jako agent ubezpieczeniowy

Post autor: barokowa »

Zastanawiam się poważnie nad tym, aby zostać agentem ubezpieczeniowym. Udało mi się znaleźć ofertę pośrednika https://www.topkontrakt.pl/. Z tego, co czytałam to warunki takiej współpracy są bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Kasia Color
Posty: 32
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:32

Re: Praca jako agent ubezpieczeniowy

Post autor: Kasia Color »

Pracowałam kiedyś w ten sposób, tzn było to bardziej na zasadzie dorabiania na studiach ( byłam wtedy na studiach dziennych na Politechnice Śląskiej) ale jakoś nie było to dla mnie, takie chodzenie po ludziach, zbieranie listy znajomych i namawianie ich na oferty ubezpieczeniowe. Według mnie takim fajnym sposobem jest np program partnerski https://www.pracawsieci.net/programy-partnerskie/ Tutaj właśnie czytam bardzo fajny artykuł.

Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Praca jako agent ubezpieczeniowy

Post autor: Pola »

A skoro już mowa o pracy, to czy ktoś z Was podjął się kiedykolwiek pracy tymczasowej? I jak wrażenia? Czy Waszym zdaniem jest to dobry sposób na dodatkowy zarobek? Ja czytałam sobie ostatnio o takiej pracy na stronie https://polandworkforce.com/abc-pracy-tymczasowej/ i pomyślałam, że może warto byłoby na jakiś czas wyjechać na przykład za granicę. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
sedor
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: Praca jako agent ubezpieczeniowy

Post autor: sedor »

Z tego co widzę, to Sanoku jest wiele takich ofert pracy. Trzeba przede wszystkim lubić kontakt z klientem, bo tylko wtedy można osiągnąć sukces. Tutaj masz oferty pracy Sanok właśnie w ubezpieczeniach. Jest z czego wybierać. Wynagrodzenie często jest prowizyjne.

Awatar użytkownika
wypon
Posty: 97
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:42

Re: Praca jako agent ubezpieczeniowy

Post autor: wypon »

Szczerze przyznam, że mnie też interesuje jakaś nowa praca sprzedaż wydaje mi się dobrą branżą tylko niestety posiadam małe doświadczenie. Waszym zdaniem od czego trzeba zacząć jakieś kursy, szkolenia? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki od osób doświadczonych w tym temacie!

ODPOWIEDZ