Gdzie po leki?

Witaj na forum dla wielbicieli wycieczek i podróży! Daj znać, kim jesteś i czego u nas szukasz.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 188
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Gdzie po leki?

Post autor: Monik87 »

Zastanawiam się nad tym, w jaki sposób dzisiaj najbardziej opłaca się kupować leki. Słyszałem, że coraz więcej osób korzysta z oferty aptek online, takich jak https://www.apteka-leki.pl/ Czy ktoś z Was też korzystał już z takich innowacji?

o kawie

Awatar użytkownika
Cichutka
Posty: 136
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:20

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Cichutka »

Sporo zalezy takze jakich leków potrzebujemy. Obecnie sporo jest takich aptek ktore oferują sprzedąż online. Ja moge od siebie jedynie dodać ,że warto zakupić wszelkie potrzebne leki i rzeczy do udzielenia pierwszej pomocy. Nie jestesmy byc moze tego swiadomi,ale nawet najmniejsze skaleczenie moze skonczyc sie powazna infekcją. Warto wiec wyposazyc sie w odpowiedni preparat - octenisept opinie ma bardzo dobre bo to skuteczny środek do dezynfekcji. Mozna go zakupic w wiekszosci aptek

bulk mass

Awatar użytkownika
Paula01
Posty: 90
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:57

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Paula01 »

Skoro już mowa o dezynfekcji to trzeba pamiętać, że we wszelkich miejscach publicznych powinny być dostępne odpowiednie urządzenia do dezynfekcji dłoni - https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 Dzięki temu osoby w przestrzeni publicznej mogłyby bez problemu dezynfekować ręce w razie konieczności i zmniejszyć ryzyko zarażenia się koronawirusem.
:)

fło

Re: Gdzie po leki?

Post autor: fło »

Oczywiście, że do apteki. właśnie dlatego ja czuję, że bardzo dobrym wyborem mogłoby być skorzystanie z takich rozwiązań jak chociażby https://ktomalek.pl/blog/czym-jest-anty ... iki/w-1460 Dzięki temu będziecie mieli świadomość, w jakim stanie jest Wasz organizm i co zrobić, by go poprawić.

Awatar użytkownika
warna
Posty: 61
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Re: Gdzie po leki?

Post autor: warna »

Po leki zawsze chodzę do apteki i nawet ostatnio byłam po proctolact, czyli probiotyk proktologiczny bo potrzebna mi profilaktyka przed zabiegiem medycznym a można go stosować też po zabiegach w obrębie odbytnicy i odbytu oraz we wszystkich stanach mogących zwiększyć podatność na infekcje bakteryjne w obrębie odbytu.

puś

Re: Gdzie po leki?

Post autor: puś »

Na pewno lekarz powinien nam je przepisać, a nie, ze sami sobie mówimy, co warto brać, a czego nie warto. Tak to być nie powinno. Moim zdaniem warto jedna sprawdzać różne opcje, ale o tym to już powie lekarz, a nie my sami. Badań takich jak próba wysiłkowa Lublin przecież też sami nie wykonamy.

Królik

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Królik »

Ja od dłuższego czasu zamawiam https://mynarum.com/zestaw-power--gratis,65,91.html zestaw Power zwiera 3 rodzaje produktów na 2 miesiące przyjmowania Tabletki zawierają wiele drogocennych właściwości, które idealnie na mnie działają. Zauważyłam zwiększoną odporność na infekcje i wirusy.

leki na ból krzyża

ODPOWIEDZ