Szkoła dwujęzyczna

Witaj na forum dla wielbicieli wycieczek i podróży! Daj znać, kim jesteś i czego u nas szukasz.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 188
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Szkoła dwujęzyczna

Post autor: Monik87 »

Tak sobie mysle, że w dobie globalizacji, zdecydowanie lepszym pomysłem może być posłanie dzieci do szkoły dwujęzycznej. Słyszałam o bardzo ciekawej ofercie, którą można znaleźć w https://szkolaeuropejska.pl/ Co o tym sądzicie?

dlugopis wielofunkcyjny construction liliput

delicja

Re: Szkoła dwujęzyczna

Post autor: delicja »

Myślę, że ta fundacja https://efc.edu.pl/ jest warta uwagi. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat fundacji, która wspiera edukację oraz jej działalności. Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie dzieci mają równy dostęp do edukacji. Niektóre potrzebują naprawdę szczególnego wsparcia.

Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 137
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Szkoła dwujęzyczna

Post autor: Elenonor »

Są takie szkoły i to już nie jest nowość. No ale nie wszędzie można takie znaleźć oczywiście. W mniejszych miejscowościach wybiera się po prostu szkołę która jest najbliżej bo innego wyboru raczej nie ma, no ale w mieście sprawa wygląda już znacznie inaczej i można wybrać to co według was będzie najlepsze dla waszych dzieci. Zobaczcie sobie też Te Vizje Wawer i dokładnie przestudiujcie ich ofertę edukacyjną. Myślę, że każdy rodzic będzie w 100% zadowolony z tego wyboru.

ODPOWIEDZ