Antywirus - na który się zdecydować?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: espas »

Hej mam problem. Muszę zainstalować jakiegoś antywirusa i nie wiem na którego się zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć a może polecicie coś już sprawdzonego?
Awatar użytkownika
malik.jakubowski
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: malik.jakubowski »

Komputer jest zaśmiecany przez różne strony i reklamy, dlatego warto mieć sprawdzonego antywirusa.

funtab 7.0 ile kosztuje
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: Paweł29 »

Jeśli szukasz dobrego antywirusa, który uznawany jest za najlepszy według wielu branżowych rankingów, to na pewno polecam Ci BitDefender. Jeśli jednak Twój komputer już jest zarażony jakimś malware, to polecam Ci zajrzeć na https://bitdefender.pl/malware-co-to-je ... ko-usunac/, gdzie dowiesz się jak go szybko usunąć.
Żania

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: Żania »

U mnie w komputerze nie tylko brakuje antywirusa z prawdziwego zdarzenia, ale również powoli kończy się miejsce na dysku. Pomyślałam więc, że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakup dysku zewnętrznego. Dzięki temu będę mogła zgrać stare pliki z komputera i zwolnić nieco miejsca.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: ciekawski »

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania, a nie mamy o tym wiedzy to na pewno warto zwrócić się do specjalistów. Polecam z pewnością współpracę z firmą https://www.thomas-it.pl/ gdyż wiem z doświadczenia, że jest to bardzo dobry dostawca oprogramowania oraz rozwiązań IT.
dgdł

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: dgdł »

Żania pisze: ↑26 paź 2020, 20:08 U mnie w komputerze nie tylko brakuje antywirusa z prawdziwego zdarzenia, ale również powoli kończy się miejsce na dysku. Pomyślałam więc, że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakup dysku zewnętrznego. Dzięki temu będę mogła zgrać stare pliki z komputera i zwolnić nieco miejsca.
dobry pomysł
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Re: Antywirus - na który się zdecydować?

Post autor: paloma »

Żania pisze: ↑26 paź 2020, 20:08 U mnie w komputerze nie tylko brakuje antywirusa z prawdziwego zdarzenia, ale również powoli kończy się miejsce na dysku.
U mnie też jest antywirusa ale wiem że jeśli prowadzi się firmę to takie rozwiązanie nie wystarczy, potrzebne jest też zabezpieczenie ochrona anty-ddos które zabezpiecza dane firmy. Inea odcina wtedy dostęp do usługi na zaatakowanym porcie, ale firma nadal może korzystać z pozostałych portów.
ODPOWIEDZ