ekologiczne materiały

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ewcia
Posty: 30
Rejestracja: 05 lip 2020, 10:41

ekologiczne materiały

Post autor: ewcia »

Dużą wagę przywiązuję do naturalnych ekologicznych materiałów. Dlatego szukając opakowań postanowiłam zajrzeć na stronę https://www.opako.com.pl/ gdzie mają spory wybór. Stawiają na produkty z recyklingu co mnie bardzo cieszy. Jestem ciekawa jak Wy podchodzicie do tematu ekologii?
Mariczaź

Re: ekologiczne materiały

Post autor: Mariczaź »

Moim zdaniem ekologia to przyszłość, dlatego warto jak największą uwagę przykuć do kupowanych produktów. Super, że poruszasz tę kwestie, bo ja mam bardzo podobne do twojego zdanie. Robiąc codzienne zakupy staram się wybierać to co jest wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i powiem wam, że nie ma żadnych problemów ze znalezieniem takich rzeczy. Ostatnio nawet upolowałam tkaniny ecofriendly na zasłony i dekoracje do domu. Świetnie się sprawdzają, a wyglądem wcale nie odbiegają od bieżących trendów.
kaśka

Re: ekologiczne materiały

Post autor: kaśka »

Największą wagę trzeba przykuć do tego, aby przede wszystkim nie zaśmiecać środowiska! Starać się wykorzystywać materiały wtórne albo chociaż oddawać do firmy, która się tym zajmuje. Widziałam ostatnio ciekawą inicjatywę, wyzwanie Dentons, które ma na celu między innymi tworzenie sztuki z recyklingu i edukacji najmłodszych, że warto zainteresować się recyklingiem.
ODPOWIEDZ