Elektroniczny obieg dokumentów

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Travell1
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:24

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Travell1 »

Jestem zdania, że życie należy sobie ułatwiać i urozmaicać. To samo dotyczy prowadzenia działalności gospodarczej. Ostatnio na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow , dowiedziałam się o elektronicznym obiegu dokumentów. Nie sądziłam, że taka mała rzecz tak ułatwia pracę. Dokumenty zapisywane na serwerze, nie ma konieczności przechowywania w wersji papierowej, łatwa i prosta kontrola nad obiegiem dokumentów. Super.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: debro8 »

Cóż... niektóre dokumenty trzeba jednak zachować i mieć zawsze blisko siebie - wówczas można mieć je pod ręką i w razie co wykorzystać. Wówczas dobrze jest posiadać organizer dokumentów który pozwoli Ci zachować porządek i ład w papierach.

telewizory led wady i zalety
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Tak masz rację są takie dokumenty jednak moim zdaniem powinno się je mieć w wersji elektronicznej co najmniej z 3 powodów. Po pierwsze łatwiej je znaleźć, po drogie masz kopię zapasową, po trzecie jednocześnie moze z nich korzysta kilku pracowników. Co to oznacza? Że prawdopodobnie możesz rozważyć skanowanie dokumentacji tak na wszelki wypadek a do tego przyjdą ci się rozwiązania od Contman
ODPOWIEDZ