jak dbać o zdrowie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
gość

jak dbać o zdrowie

Post autor: gość »

Jeśli jesteś zwolennikiem zdrowego życia to korzystaj z odpowiednich naturalnych środków które możesz kupić tutaj https://www.bee.pl/natura-siberica-szam ... p8326.html Pomimo że szampon jest naturalny nie kosztuje wcale drogo a na pewno włosy się odwdzięczą zdrowiem.
Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 175
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:52

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: Raptor »

O zdrowie należy dbać na wszelkie możliwe sposoby. Warto czytać książki medyczne dotyczące zdrowia i stamtąd czerpać wiedzę na temat tego w jaki sposób powinniśmy dbać o nasze zdrowie. Mogą się tam znaleźć wskazówki dotyczące diety, którą powinniśmy mieć lub rodzaje aktywności fizycznych, podczas których można spalić najwięcej kalorii.
gość

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: gość »

Mój daleki kuzyn nie dbał jakoś specjalnie o swoje zdrowie bo palił i źle się odżywiał. Robił to przez tyle lat, że w końcu się doigrał no i wylądował w szpitalu z diagnozą raka nerki. Każdy się o niego bał, ale wydaje mi się że trafił w bardzo dobre ręce bo do urologów w szpitalu Mazovia. Tutaj już się nim odpowiednio zajęli, bo uratowali jego zdrowie dzięki operacji z zastosowaniem robota da vinci i teraz stopniowo dochodzi do siebie. No i oczywiście zmienił swoje nawyki żywieniowe.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: debro8 »

Przede wszystkim, nie bagatelizować pojawiających się objawów lub problemów. To ważna kwestia, która przede wszystkim ma za zadanie zwrócić naszą uwagę na kwestię tego co dzieje się z naszym ciałem. W przypadku słuchu, najlepiej zgłosić się do miejsca, które specjalizuje się w tych kwestiach. Polecam https://www.geers.pl/, którzy doskonale wiedzą jak działać i pomóc pacjentom w tym zakresie.
Awatar użytkownika
nadeta
Posty: 102
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:32

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: nadeta »

Jesli naprawde chcemy zadbac o swoje zdrowie, no to badania przede wszystkim. Profilaktyka ponad wszystko :) Nawet jak cos wykryjemy, to im szybciej- tym lepiej. Ja jakis czas temu dowiedzialam sie ze mam wirusa hpv. Dostalam zalecenie, zeby zrobic sobie kuracje zelem papilocare i tego sie trzymam ;)
Wośka

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: Wośka »

Sposobów zadbania o siebie jest dużo, ale moim zdaniem najlepszym będzie przede wszystkim zastosowanie czegoś zdrowego i dobrze wpływającego na organizm. Na pewno będzie to suplement kolagenowy, preparat, który cenią sobie nie tylko sportowcy na świecie, ale również osoby zmagające się z różnego rodzaju schorzeniami stawów. Który kolagen jest najlepszy, jaki wybrać i czy kolagen w ampułkach się wchłania? Na te i na wiele innych pytań odpowiedz znajdziecie w tym linku https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... ment-diety
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: jak dbać o zdrowie

Post autor: Pola »

A czy stosujecie czasami jakieś naturalne sposoby leczenia? Jeśli tak, to czy macie może jakieś sprawdzone, domowe sposoby na ból gardła? Co robicie, kiedy czujecie, że zaczyna Was drapać w gardle i pojawia się nieprzyjemna chrypka? Czy pomaga Wam na przykład mleko z miodem?
ODPOWIEDZ