Jaka choinka

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Jaka choinka

Post autor: Pola »

Witajcie,
jaką choinkę planujecie w tym roku kupić na Boże Narodzenie? Żywą czy sztuczną? Mi ostatnio bardzo spodobała się choinka sztuczna jak żywa, którą znalazłam w sklepie internetowym Happenings.pl. Jak widać takie sztuczne drzewko potrafi wyglądać bardzo realistycznie ;)
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Jaka choinka

Post autor: Fantastic »

Faktycznie niektóre sztuczne teraz są ładne, ale nie ma to, jak taka prawdziwa z lasu, która przepięknie pachnie igliwiem i wnosi specyficzny nastrój do domu. Tak sobie oglądałam różne ozdoby choinkowe w sklepach internetowych i weszłam z ciekawości na taką stronę listymikolaja.pl . Może ją znacie, choć dla mnie to zupełna nowość. Nie wiedziałam, że można zamówić specjalnie listy i filmy od Mikołaja. Gdybym zrobiła taki prezent dla dzieci, to z pewnością tryskałyby radością :)
Awatar użytkownika
barti
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:06

Re: Jaka choinka

Post autor: barti »

Choinka to obowiązkowo. U nas zawsze dzieci ubierają i mają przy tym ogromną frajdę. A jak choinka to i prezenty. Mam pomysł, żeby synowi kupić zegarek z gps dla dziecka zamiast takiego tradycyjnego. Ten ma dużo więcej funkcji, większy będzie z niego pożytek.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 48
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:56

Re: Jaka choinka

Post autor: fiona45 »

Choinki są ładne te żywe. A pod nią dla dzieci najlepiej sprawdzają się paczki mikołajkowe , które są jednakowe dla wszystkich dzieci.
goździk

Re: Jaka choinka

Post autor: goździk »

Hej. Sama niedowierzam, że do świąt zostało już tylko 3 miesiące. Dopiero plażowałam na słonecznej plaży w Hiszpanii, a teraz szukam tutaj https://choinkowo.pl/blog/blog/dekoracj ... -je-zrobic na jakie dekoracje świąteczne w tym roku postawić. Wybrałam dekoracje z szyszek, a wy? :) Mój mąż to się ze mnie śmieje, ze jeszcze nie schowałam kostiumu, a już choinkę ubieram.
ODPOWIEDZ