Restauracja przyjazna dzieciom

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:25

Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: Derola »

Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z tak przyjaznym miejscem dla dzieci. Zawsze wydawało mi się, że gdy chcę pójść z mężem do lokalu, to dzieci powinnam zostawić w domu pod czyjąś opieką. W przypadku Restauracji Akademia nie ma takiej opcji. Sami mają doskonałe warunki do tego, aby się nimi zająć. Wynajmują w weekendy panie animatorki, które w specjalnym kąciku dla maluchów spędzają z nimi czas. Fantastycznie, że rodzice wówczas mogą mieć trochę spokoju przy swoim posiłku.
Awatar użytkownika
Wróżka
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 9:38

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: Wróżka »

Ostatnio otrzymaliśmy od prezydenta miasta kartę dużej rodziny. Gdy wychodzimy do restauracji, jest to spore wyzwanie strategiczne, bo nasze dzieciaki są w wieku od 2-5 lat. Ale wszystko można ogarnąć i można sie przy tym świetnie bawić. Wczoraj odwiedziliśmy Bubbles Bar bo trwa tam tydzień z owocami morza. Obsługa zadbała, by nasze pociechy miały co robić tworząc prace plastyczne przy stoliku, a z menu otrzymali świetne przysmaki dziecięce. Polecam
Awatar użytkownika
wodzianka
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: wodzianka »

W całej Polsce jest sporo takich miejsc :) Ja mogę Wam polecić np knajpkę Tarasy Gubałówka w Zakopanem. Mamy dość dużą rodzinkę 2+3 i zaglądamy tam za każdym razem gdy jesteśmy w okolicy. Super jedzenie, dobre ceny, miła obsługa. Te widoki z tarasów też bezcenne. Nie ma opcji by apetyt nie dopisywał :)
Awatar użytkownika
motyl
Posty: 29
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:48

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: motyl »

Na pewno Bistro Smykawka w Łodzi. Zajrzyj na ich stronę http://smykawka.pl/?page_id=322 i zapoznaj się z ofertą. Jest to bistro rodzinne, mają pyszne jedzenie, które na pewno dzieciakom przypadnie do gustu.
Awatar użytkownika
ellonka
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2019, 18:25

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: ellonka »

Zawsze takie sugestie miło się czyta. Jak najbardziej przyda mi się to.
Nigdy nie zastanawiałam się jak umre, ale umrzeć za kogoś kogo się kocha wydaje sie dobrą śmiercią
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: Pola »

Ja zawsze jak wybieram restaurację, do której idę z rodziną na obiad, to zwracam uwagę nie tylko na jakość i smak jedzenia, ale też na atmosferę, jaka panuje w tym miejscu. Ostatnio na przykład byliśmy we Wrocławiu i mieliśmy ochotę na lunch wrocław bardzo miło nas zaskoczył restauracją "Wrocławska" na ulicy Szewskiej 59. Naprawdę warto się tam wybrać, polecam ;)
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: Restauracja przyjazna dzieciom

Post autor: yarwyck »

Jeżeli marzycie o smacznej kolacji w przepięknej scenerii, to zachęcam do sprawdzenia tej restauracji : http://16stolow.pl/ Jest raczej oblegana przez ludzi, zatem najlepiej zarezerwować sobie wcześniej stolik. Jestem ciekawa co sądziice o ich potrawach :)
ODPOWIEDZ