Tomografia w Warszawie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Baaśkaa

Tomografia w Warszawie

Post autor: Baaśkaa »

Dzień dobry. Gdzie w Warszawie zrobię tomografię komputerową ? Mam już skierowanie. Zastanawiam się gdzie najlepiej dzwonić i gdzie będą najmniejsze kolejki. Możecie polecić jakąś placówkę z dobrą aparaturą diagnostyczną? Może być też prywatnie. Wiem, że teraz przez ten covid z badaniami może być różnie.
Martyna Kopeć

Re: Tomografia w Warszawie

Post autor: Martyna Kopeć »

Witaj Basiu. Sama wiem, jakie to wszystko jest stresujące. Teraz w ogóle ciężko jest się gdziekolwiek dodzwonić i jeszcze te nerwy czy wyniki badań będą w porządku. Jeśli chcesz szybko, to najlepszą opcją będzie zadzwonić do Luxmed Diagnostyka. Siostra jakiś miesiąc temu robiła u nich tomografię komputerową i wszystko sprawnie poszło. Czekała około 3 dni.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Tomografia w Warszawie

Post autor: Pola »

A może kogoś z Was bardziej interesowałby profesjonalny rezonans 3t warszawa? Jeśli tak, to polecam udać się do centrum diagnostycznego Radio Medica, które znajduje się na ulicy Bobrowieckiej 9. Badanie rezonansem magnetycznym to bardzo dokładne badanie obrazowe, które może pomóc w zdiagnozowaniu najróżniejszych chorób.
ODPOWIEDZ