Upoominki

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Wał

Upoominki

Post autor: Wał »

Cześć wszystkim! W dalszym ciągu mam problem z zakupieniem prezentu nawet dla bliskiej mi osoby. Co polecacie kupić? Dajcie znać, budżet obojętny.
muł

Re: Upoominki

Post autor: muł »

Mam propozycję na świetny prezent dla męża ;) https://www.taniaksiazka.pl/poza-czasem ... 83035.html, tak by mąż mógł nas zastąpić w kuchni, kiedy my będziemy odpoczywać na kanapie, czekając na obiadek przygotowany przez męża :D Gorąco polecam. Swoją drogą ciekawa jestem reakcji naszych panów na taki prezent :D
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Upoominki

Post autor: marika »

Wiesz co, wydaje mi się że gifted.pl widziałam stricte takie prezenty dla podróżników, z różnymi ciekawymi napisami. Warto zajrzeć w wolnej chwili, sprawdzić. Może akurat wam coś wpadnie w oko? Ja nie raz zamawiałam tam prezenty dla bliskich i zawsze była zadowolona z jakości.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:10

Re: Upoominki

Post autor: paulinabb »

Co sądzicie o kawie na prezent dla babci z okazji imienin? Mam tu na myśli świeżo paloną kawę z palarni, więc produkt wysokiej jakości. A może macie jakieś inne, lepsze pomysły?
małż

Re: Upoominki

Post autor: małż »

Ja z okazji świąt Wielkanocnych, wybrałam dla siebie taki prezent https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... Jacka/7224 Uwielbiam poznawać nowe smaki. A tej kawy jeszcze nie piłam. Co ciekawe można ją parzyć na zimno. Mój maż bardzo się ucieszył, bo nie musi główkować co ma mi kupić.
męrka

Re: Upoominki

Post autor: męrka »

trochę malo informacji zeby pomóc w doborze prezentu. Ja lubię rzeczy praktyczne, nie lubię jak coś tylko leży i się kurzy zamiast być przydatne. Lubię wszelkie rzeczy do ukladania włosów, mam sporo sprzętów od Babyliss, niedawno kupiłam suszarko-lokówkę hydro fusion, to teraz moj ulubiony gadżet, codziennie jej używam
ODPOWIEDZ