wygodny materac do sypialni

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:49

wygodny materac do sypialni

Post autor: deborah »

Hej, chciałabym zamówić wygodne materace termoelastyczne. Czy ktoś ma takie w domu? Słyszałam że są bardzo wygodne.
Michaś

Re: wygodny materac do sypialni

Post autor: Michaś »

Ja ostatnio dla swojego dziecka kupowałem materac z https://selene.pl/produkty/materace/mat ... eci,2,5399 i jest naprawdę bardzo dobry. Jeśli chodzi o materace, to uważam, że warto zdać się na wiedzę i doświadczenie sklepu Selene, w końcu zajmują się tą branżą już wiele lat.
Śnieżka

Re: wygodny materac do sypialni

Post autor: Śnieżka »

Zgadzam się z Tobą Michaś. Ja również wybrałam materace od Selene. Moim zdaniem najlepsze na rynku. Zdecydowaliśmy z mężem, że kupimy dwa oddzielne w rozmiarze 80x200 https://selene.pl/produkty/materace/mat ... 00,2,17864 . Dzięki temu ja mam swój wymarzony piankowy, a on kieszeniowy.
żorła

Re: wygodny materac do sypialni

Post autor: żorła »

Jeśli to będzie sprawdzony producent materacy to możesz mieć pewność, że będziesz z zakupu zadowolona. Aczkolwiek istotne jest dopasowania materaca do potrzeb, nie może być on ani za twardy, ani za miękki - w sam raz. Zastanów sie także nad wkładem, czy to mają być sprężyny czy pianka
żyrafa

Re: wygodny materac do sypialni

Post autor: żyrafa »

Mi osobiście termoelastyczne nie bardzo się podobają, ale znam osoby, które sobie chwalą. Więc jest to zależne od człowieka. Dobrze byłoby sprawdzić na miejscu jak się leży i wtedy będziesz wiedziała co kupić. Senactive to producent materacy i radziłabym go szukać w sklepach z materacami
kaśka

Re: wygodny materac do sypialni

Post autor: kaśka »

My materace zamawiamy z materacyk.pl :) dla dzieciakow małych i starszych. Wlasnie nie tak dawno kupilismy materac juz wiekszy 160/80 bo synek sie przenosi na wieksze lozeczko :) mamy materacyki od nich sprawdzone, pod wzgledem jakosci naprawde rewelacja
ODPOWIEDZ