Zarabianie przez internet

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
jaycee54
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 17:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: jaycee54 »

Ja również chciałabym znaleźć jakąś pracę zdalną dla siebie.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 181
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: Monik87 »

To bardzo ciekawa sprawa. Jeśli interesujecie się meczami i innymi zawodami sportowymi, to na pewno powinniście zajrzeć do https://www.kieleckifutbol.pl/aktualnos ... cyjny-2013 i sprawdzić, co dzisiaj może być dla Was najkorzystniejsze pod kątem zarabiania na obstawiania meczów. Mi się ta opcja bardzo podoba!

małopolska policja wydarzenia
Awatar użytkownika
Klaudynka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:08
Lokalizacja: białystok
Kontakt:

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: Klaudynka »

Jak to mówią taniej kupię, drożej sprzedam i polak potrafi. Może szyj sama albo kupuj plecaki, a potem sprzedawaj je z zyskiem? Wykształć w sobie biznesową żyłkę handlowca!
blogopodrozach.pl
Awatar użytkownika
sedor
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: sedor »

A tutaj https://lublin.geopraca.pl/oferty-pracy ... %9B%C4%87/ poszukiwaliście już pracy? Jest tam wiele różnych ofert. Teraz pracodawcy nawet sami proponują, aby pracownicy wykonywali zadania przez internet. Taka praca zdalna jest bowiem dobrym rozwiązaniem dla obu stron, ponieważ generuje ogromne oszczędności.
Awatar użytkownika
thaddeus.borer
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: thaddeus.borer »

Na ten moment sama znalazłabym dla siebie pracę zdalna - dorywczą.
Awatar użytkownika
wodzianka
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Zarabianie przez internet

Post autor: wodzianka »

to prawda przy tego typu pracy dobry internet to podstawa. Ja tez mieszkam we wspomnianym już wcześniej Białymstoku i tu korzystam z oferty lokalnego dostawcy, firmy ELPOS :) Duzo pakietów do wyboru, umiarkowane ceny. w naszej lokalizacji jest jeszcze na dodatek światłowód więc już w ogóle super :) brak awarii, profesjonalna i sympatyczna obsługa.
ODPOWIEDZ