Strona 1 z 1

Szczyrk zimowe zakwaterowanie?

: 08 paź 2020, 11:16
autor: Renata
Nie wiadomo jak będzie zimą z pandemią więc już teraz rozglądam się za w miarę tanim, wygodnym i bardzo niezależnym noclegiem dla 4 osobowej rodziny w Szczyrku właśnie. Do tej pory najsensowniej wygląda ta oferta https://www.dreamapart.pl/szczyrk
Apartament w samym centrum, ale do wyciągów jak sprawdzałam na mapie też niedaleko.

Może podpowiecie coś jeszcze tańszego, ale przynajmniej równie komfortowego?

Re: Szczyrk zimowe zakwaterowanie?

: 26 paź 2020, 20:15
autor: sąsiadka
Jestem optymistką, bo tylko dzięki temu można pokonać własne blokady i obawy. Dlatego też mam już zaplanowaną wycieczkę, co więcej również do Szczyrku, chcę spędzić tam sylwestra. Nie koniecznie na balu maskowym, bo to mamy na co dzień ale ważne żeby w ładnej okolicy i miłej atmosferze. Fajną ofertę znalazłam na stronce https://hotelskalite.pl/sylwester_szczyrk . Obiekt idealny na pobyt o każdej porze roku, także zimą. Dysponuje restauracją, przestronnymi pokojami dla gości i liczne atrakcje, np. góralską biesiadę.

Re: Szczyrk zimowe zakwaterowanie?

: 20 lis 2020, 10:31
autor: marika
Też właśnie szukam jakiegoś noclegu w Szczyrku na grudzień, bo chcemy wybrać się z rodziną na 3-4 dni, trochę odpocząć, pochodzić po górach itd. Od znajomych słyszałam, ze warto skorzystać z tej wyszukiwarki apartementów: https://www.sunandsnow.pl/ Przez weekend będę miała trochę więcej czasu, to poszukam czegoś ciekawego. Moze i wy znajdziecie tutaj coś, co was zainteresuje?