Strona 1 z 1

Likwidacja szkód terminy

: 22 paź 2020, 12:40
autor: Dom Ubezpieczeń
Miałeś niefortunny wypadek? Na stronie Domu Ubezpieczeń dowiesz się szybko wszystkiego co musisz wiedzieć. Likwidacja szkód terminy, ceny, porównanie poszczególnych ofert OC/AC. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje już dziś! Świadomy kierowca to dobrze ubezpieczony kierowca. :!:

Re: Likwidacja szkód terminy

: 10 lis 2020, 18:35
autor: ciekawski
Oj ja na samych terminach niestety się nie znam i myślę, że najlepiej jest się dowiadywać bezpośrednio u ubezpieczyciela. Ja także o samych ubezpieczeniach niedawno czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/wplyw-wspolwlasno ... /#kotwica3 i myślę, że to jest ważne aby wiedzieć dużo więcej na ten temat.

Re: Likwidacja szkód terminy

: 31 maja 2021, 8:39
autor: Violuś
Jak wiadomo większość z nas ma ubezpieczenie samochodu AC i w razie wypadku czy kolizji jesteśmy ubezpieczeni.Co jednak ,jeśli na drodze ,którą się poruszamy najedziemy na dziurę, która spowoduje uszkodzenie np. koła samochodu.Co wtedy zrobić, do kogo się zwrócić , bo przecież czemu mamy korzystać z naszej polisy AC. Dziura w drodze to nie była nasza wina. Zajrzyj proszę na stronę znanego ubezpieczyciela unilink - https://unilink.pl/porady/uszkodzone-ko ... zkodowanie , tam dowiesz się jak należy postąpić i do kogo się zwrócić.