Strona 1 z 1

Karoseria do BMW

: 22 lip 2019, 11:15
autor: Wafelek
Hej! Chciałbyś zakupić najlepsze wyposażenie wnętrza do samochodu oraz karoserię ? W takim razie obowiązkowo zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej https://davicar.pl/. To najlepszy sklep z częściami do BMW!

Re: Karoseria do BMW

: 24 lip 2019, 11:47
autor: motyl
O BMW każdy dba :) Warto więc zadbać też o lakier takiego samochodu. Tu dobrym rozwiązaniem będą powłoki ceramiczne. Na stronie http://www.dk-detailing.pl/ poczytacie dokładnie o tym, jak to działa.

Re: Karoseria do BMW

: 01 paź 2019, 19:30
autor: kamka
O taką karoserię warto dbać. Jest coś takiego jak powłoka ceramiczna, która przedłuża żywotność lakieru nawet o 5 lat. Tu http://www.dk-detailing.pl/ masz namiary na firmę, która zajmuje się takimi powłokami. Moim zdaniem warto.

Re: Karoseria do BMW

: 23 lis 2019, 17:11
autor: Derola
A nie lepiej rozejrzeć się za nowym autem tej marki? Teraz są świetne promocje i nawet wyprzedaż rocznika 2019 więc może z takiej okazji chciałbyś skorzystać? Ja nie zamierzam odpuścić, bo bardzo interesuje mnie MINI Clubman. W najbliższym tygodniu skontaktuję się z dealerem MINI Bawaria Motor i umówię na jazdę próbną.

Re: Karoseria do BMW

: 24 sty 2021, 18:27
autor: ważka
Karoserię droższych aut lepiej zabezpieczyć, zobacz tutaj i dowiedz się, o co chodzi z powłokami ceramicznymi. To coraz popularniejsza opcja, na którą decydują się głównie właściciele droższych aut.