Drukarka 3D w firmie

Pracujesz zdalnie? Sposoby na łączenie pracy i podróży.
Awatar użytkownika
kolins
Posty: 71
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:35

Drukarka 3D w firmie

Post autor: kolins »

Zastanawiam się poważnie nad tym, czy w mojej firmie może przydać się drukarka 3D. Widziałam niedrogi model na stronie https://aemca.pl/drukarki-3d/407-drukar ... 37458.html i myślę o jego zakupie. Co istotne - tutaj mamy polską dystrybucję, a co za tym idzie - polską gwarancję.
Awatar użytkownika
ulenica
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:12

Re: Drukarka 3D w firmie

Post autor: ulenica »

Witam Czy ktoś może mi powiedzieć jakiej firmy drukarki obecnie są bardzo dobre i w jakich sklepach Najlepiej szukać. Zdecydowanie wolałabym kupić w sklepie online, ponieważ nie mam zbytnio czasu na chodzenie po sklepach. ja widziałam takie Drukarki na Ceneo i może ktoś, kto bardziej zna się na takich urządzeniach podpowie mi, którą z tych drukarek wybrać
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 48
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:56

Re: Drukarka 3D w firmie

Post autor: fiona45 »

Bardzo wiele różnych ciekawych modeli drukarek ma firma Epson, może warto do nich zerknąć i znaleźć dla Siebie idealny model, który sprawdzi się w druku. Czasem warto szukać w różnych firmach, aby znaleźć coś idealnego.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:13

Re: Drukarka 3D w firmie

Post autor: polka23 »

Ja też wiele dobrego słyszałam o drukarkach tej firmy Epson. Mają naprawdę fajne propozycje w dobrej cenie i do tego ten system ITS , czy wiele ciekawych promocyjnych ofert.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:37

Re: Drukarka 3D w firmie

Post autor: lila87 »

Drukarek Epson ma wiele nawet fajnych modeli, gdzie można drukować różne rzeczy. Ostatnio widziałam, że zdjęcia nadruki na płytach itp.
miśka12

Re: Drukarka 3D w firmie

Post autor: miśka12 »

fiona45 pisze: ↑15 paź 2019, 22:36 Bardzo wiele różnych ciekawych modeli drukarek ma firma Epson, może warto do nich zerknąć i znaleźć dla Siebie idealny model, który sprawdzi się w druku. Czasem warto szukać w różnych firmach, aby znaleźć coś idealnego.
I co sądzisz finalnie o tym rozwiązaniu?
-
Medycyna estetyczna Chrzanów
ODPOWIEDZ