Kwiaty do domu

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:13

Kwiaty do domu

Post autor: krzysztof »

Jakiej kwiaty z dostawą będą najlepszym wyborem? Duże tego w sieci dlatego nie wiem na co się zdecydować. Koniecznie muszą dostarczać kwiaty na czas. Macie coś?
Zdarza się, że człowiek mówi rzeczy, których wcale nie myśli.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 181
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: Kwiaty do domu

Post autor: Monik87 »

Na pewno powinniście zastanowić się nad tym, jak konkretnie chcecie podejść do tego tematu. Jeśli mówimy o bardziej wymagających kwiatach, to na pewno warto zajrzeć w takie miejsca jak https://luckygrow.com/pl/ Tam znajdziecie gotowe zestawy, które pomogą Wam odpowiednio zadbać o Wasze kwiaty.
Awatar użytkownika
Flogiston
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:37

Re: Kwiaty do domu

Post autor: Flogiston »

Takie kwiaty z dostawą na pewno się sprawdzą. Ogromna oszczędność czasu, nawet nie będziesz musiał wychodzić z domu. A kwiaty mają piękne i pachnące.
Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym wyobraźnię.
Awatar użytkownika
Tygrys
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:32

Re: Kwiaty do domu

Post autor: Tygrys »

Sztuczne kwiaty też mogą fajnie wyglądać w domu. Trzeba tylko zrobić odpowiednią kompozycję. Teraz sztuczne kwiaty są tak ładne i tak realistyczne, nie to co kiedyś. Czasem naprawdę trzeba się przyjrzeć żeby w ogóle zauważyć, że kwiat nie jest żywy :)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 73
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:50

Re: Kwiaty do domu

Post autor: pukla123 »

Flogiston pisze: ↑26 lis 2019, 13:49 Takie kwiaty z dostawą na pewno się sprawdzą. Ogromna oszczędność czasu, nawet nie będziesz musiał wychodzić z domu. A kwiaty mają piękne i pachnące.
Polecam sprawdzoną poczta kwiatowa Sieradz Niesamowicie kreatywni są, potrafią cuda stworzyć i to w różnych przedziałach cenowych. A przesyłka doręczana jest bardzo szybko.
wróżka3

Re: Kwiaty do domu

Post autor: wróżka3 »

Wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, bardzo ciekawe sztuczne rośliny można znaleźć na stronie sklepu https://sklep.green-designers.pl/katego ... doniczkowe . Koniecznie sobie tam zajrzyjcie, ponieważ mają naprawdę bardzo szeroki asortyment i dobre ceny
Awatar użytkownika
bada
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 7:57

Re: Kwiaty do domu

Post autor: bada »

Około 2/3 tyg temu kupiłam bananowca. Poprzedniego bejbika uśmierciłam, po tym jak zmieniłam mu ziemię i prawdopodobnie przelałam (lub zmarzł po prostu w drodze ze sklepu - nie wiem). Wobec czego obecny wciąż stoi w produkcyjnym. Mam kilka pytań:
1. Czy mogę go przesadzić do podłoża dla strelicji czy lepiej jakieś dedykowane bananowcom, a może ziemia + perlit?
2. Najniższy liść zaczął dziwnie żółknąć (przesuszenie?) i jest ewidentnie bez życia. Jak myślicie na co to wygląda?
3. Na łodydze są czarne kropki, nie widzę lokatorów, ale zastanawiam się czy jakiegoś oprysku nie zrobić profilaktycznie? Jak tak to na co?
Ogólnie roślina na liściach ma plamy, więc może była psikana jakąś chemią.
4. Czy może stać na parapecie, czy go przesuszę?
https://hotelsgratis.pl/bananowiec-jak- ... -doniczce/

Może ktoś ma tę rośline u siebie i doradzi jak ją pielęgnować?
ODPOWIEDZ