sukienki na wesele

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:29

sukienki na wesele

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

wiecie moze gdzie znajde jakies ladne i niedrogie modele?
Awatar użytkownika
MartaKoziol
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 0:06

Re: sukienki na wesele

Post autor: MartaKoziol »

Hej,

Sprawdz sobie ten link.
Ja robie tu czesto zakupy i musze przyznac, ze za kazdym razem jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 132
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: sukienki na wesele

Post autor: Elenonor »

Ja przymierzam się do organizacji wesela, jest to na pewno spore wyzwanie. Znalazłam już na stronie http://fotobudazwooda.pl fotobudkę, fajna opcja muszę przyznać. Zastanawialiście się nad nią?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: sukienki na wesele

Post autor: Pola »

A skoro już mowa o weselu, to czy orientujecie się może, jakie są modne dekoracje ślubne 2020? W jaki sposób warto udekorować w tym roku salę weselną? Macie może jakieś pomysły?

karty kredytowe wbk
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: sukienki na wesele

Post autor: Pola »

Elenonor pisze: ↑18 sty 2020, 9:14 Ja przymierzam się do organizacji wesela, jest to na pewno spore wyzwanie.
Jeśli właśnie jesteś w trakcie organizacji swojego wesela, to na pewno warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach dla Twoich gości. Moim zdaniem warto zamówić na salę weselną fotolustro Cena za wynajęcie takiego fotolustra w firmie foto-lustro.com/ wcale nie jest wysoka, a gościom na pewno sprawi to mnóstwo frajdy :)
Violuśka

Re: sukienki na wesele

Post autor: Violuśka »

Sukienka ślubna to jedna z ważniejszych rzeczy na wesele, o których trzeba pomyśleć zdecydowanie wcześniej. Na uroczystość zaślubin i samo wesele , potrzeba też mnóstwo dodatków i ozdób. Bardzo często są to kwiaty z bukietem ślubnym na czele. Poczytajcie sobie tutaj na temat tego jak przygotować bukiet ślubny i na co zwrócić uwagę.
Róża

Re: sukienki na wesele

Post autor: Róża »

Oczywiście, że tak! To przecież Wasz wyjątkowy dzień, więc powinnyście wyglądać idealnie. Na szczęście dzisiaj w Polsce mamy takie miejsca jak https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne w których będziecie w stanie bez większych problemów dobrać dla siebie odpowiednie suknie. Warto już teraz je sprawdzić i pomyśleć, jak będą na Was leżały :)
ODPOWIEDZ