ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
molii
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:49

ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: molii »

czy da się i czy warto zamawiać ekologiczną żywność w internecie ? gdzie szukać ? dodam jeszcze, ze mieszkam w Warszawie.
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:45

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: hunka »

w stolicy działa na pewno rano zebrano. czytałam o nich juz kilka artykułów w sieci bo sama interesuje sie tematem zdrowej żywności. nie korzystałam niestety bo mieszkam na południu Polski, ale mysle, ze warto zaglebic sie w ten temat.
Awatar użytkownika
wodzianka
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: wodzianka »

ja jestem stała klientką RZ :) Zamawiam tu warzywa sezonowe, owoce, mięso ( głównie drób bo bez antybiotyków) i wiejskie jaja. zdrowo, niedrogo i to jeszcze z dostawą do domu :)
Awatar użytkownika
molii
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:49

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: molii »

dzięki, nie znam firmy ale już biore się za research w sieci :) fajnie byłoby w końcu znalezc taki jeden sklep i zamawiać z niego regularnie raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
sedor
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: sedor »

Oczywiście, że da się kupić ekologiczną żywność w internecie. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Tutaj https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-warzywa-owoce warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym między innymi znajdziecie ekologiczne warzywa i owoce. Wybór jest tam naprawdę spory, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Można tam zrobić kompleksowe zakupy.
Awatar użytkownika
alyson.bauch
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2020, 18:46
Lokalizacja: Poznań

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: alyson.bauch »

Jak najbardziej i wydaje mi się, że jest nawet taniej.

ab rh+
Awatar użytkownika
wodzianka
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: wodzianka »

molii pisze: ↑13 sie 2020, 12:40 dzięki, nie znam firmy ale już biore się za research w sieci :) fajnie byłoby w końcu znalezc taki jeden sklep i zamawiać z niego regularnie raz na jakiś czas.
i jak tam molii udało się coś kupić w Rano Zebrano :) ?
Awatar użytkownika
molii
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:49

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: molii »

tak udało się, dzięki za pamieć :) pierwsze zakupy zrobione, jestem zachwycona i jakoscia produktow i sama obsluga klienta. jestem pewna, ze zostane z nimi na dłużej :) w sumie wybor produktow jest tak duży, ze za każdym razem mozna probowac czegos innego :)

miód gryczany właściwości zdrowotne
Awatar użytkownika
bridż
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:59

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: bridż »

W wielu miastach są teraz bio bazary. Inną opcją jest inicjatywa Lokalny Rolnik.
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:25

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: Balbinka »

bridż pisze: ↑09 wrz 2020, 13:32 W wielu miastach są teraz bio bazary. Inną opcją jest inicjatywa Lokalny Rolnik.
O tak korzystaliśmy z ich oferty, fajna firma. Teraz z Rano Zebrano, razem z sąsiadkami, żeby mieć dostawę za darmo. Ale ejstem wielką fanką tych inicjatyw :)
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: Pola »

Pewnie, że się da :) Ja na przykład zamawiam zawsze ekologiczną kaszkę dla dzieciaków w sklepie internetowym https://ekochatka.pl/kasza. Mają tam również duży wybór innych produktów ekologicznych i bio, warto się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
rea
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:34

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: rea »

Pewnie... Myślę, że nawet tutaj najszybciej znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Coś zdrowego, ekologicznego. Ja ostatnio czytałam, że smażenie na oleju rzepakowym jest bardzo zdrowe, dlatego postanowiłam taki produkt sobie zakupić. Znalazłam już odpowiednie do tego miejsce.

podłączenie subwoofera aktywnego
moreluś

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: moreluś »

Pewnie, że się da kupić. Ja ostatnio odkryłam chociażby sklep miodwarzywa.pl i znalazłam tam takie produkty, jak płatki owsiane bio , kasze, oleje, octy - wszystko najwyższej jakości. Na pewno takie produkty żywnościowe warto sobie zakupić, dla swojego zdrowia.
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: Paweł29 »

Witam,mi zalezy na tym,aby miec pewnosc z jakich zrodel sa owoce i warzywa. Lubię ekologiczna zywnosc,jest to dla mnie bardzo wazne. https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-warzywa-owoce Co o tym sądzicie ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
mićka

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: mićka »

przeczytałam Wasze wpisy i tez zrobiłam zakupy w Rano Zebrano, wczoraj do mnie dojechały. wszystko ok, w dobrej cenie, super jakości. no i fajnie, ze nie trzeba chodzić po sklepach tylko wszystko dostarczane jest pod same drzwi.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 151
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: marika »

Pewnie, ze się da a nawet sie bardziej opłaca. Teraz sporo sklepów ma w ofercie zdrową żywność. Ja zakupy robię głównie w Swojska Piwniczka ze względu na szeroki wybór i świetną jakość. Zamawiam tam przeszło pół roku i nigdy nie miałam zastrzeżeń co do ich oferty.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 80
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:37

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: michalina »

pewnie, ze wiele rzeczy da sie zamowic online, ja ostatnio nawet ziola kupowalam a szałwia w doniczce bio skradla moje serce bo pieknie sie rozrasta
kłóka

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: kłóka »

Pewnie, że się da, ja często zamawiam dla mojego synka tutaj obiadki https://hipp.dodomku.pl/zywienie_01_3717.html kupuję dla niego obiadki Hipp Bio, są na bazie ekologicznych owoców i warzyw. Zależalo mi na takich produktach, bo wiem że mają bardziej zaostrzone normy
olguś

Re: ekologiczna żywność - da się kupic w sieci ?

Post autor: olguś »

Często zamawiam ekologiczne produkty ze sklepu ze zdrową żywnością . Ostatnio zamówiłam zestaw kasz jaglanych Big Nature tutaj https://www.bee.pl/9078-kasza-jaglana .Jej regularne spożywanie ma bardzo korzystne działanie na nasz organizm. Ma dużo łatwo przyswajalnego białka. Jest lekkostrawna i naturalnie bezglutenowa.
ODPOWIEDZ