medycyna estetyczna

Inspirujemy, podpowiadamy, gdzie pojechać, jakie miejsca odwiedzić, gdzie można zobaczyć coś wyjątkowego.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:29

medycyna estetyczna

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

mozecie polecic mi jakis gabinet we Wroclawiu, ktory sie tym zajmuje?
Awatar użytkownika
MartaKoziol
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2019, 0:06

Re: medycyna estetyczna

Post autor: MartaKoziol »

Hejka,

Ja moge polecic Ci gabinet Aestetica.pl.
na tej strone mozesz sobie sprawdzic jakie zabiegi maja w ofercie + ceny :)
Ja jestem zadowolona za kazdym razem, jak tam chodze :D
Awatar użytkownika
emillia
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2020, 18:59

Re: medycyna estetyczna

Post autor: emillia »

Jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek jeżdzę do świetnej kliniki w Łodzi- Dermed do dr Doroty Żukowskiej. To znana chirurg plastyczna ale zajmuje się też wypełnianiem zmarszczek. Dla mnie zaufana dr
Awatar użytkownika
kejtiperi
Posty: 32
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:21

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kejtiperi »

o to sprawdz sobie koniecznie klinike http://klinikagrzesiak.pl/ - ja mialam tam wykonywany lipofilling twarzy - pani doktor jest Grzesiak jest wybitna specjalistka w tym temacie dlatego zdecydowalam sie na jej pomoc :) Nie zawiodlam sie!
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 28
Rejestracja: 19 gru 2019, 16:34

Re: medycyna estetyczna

Post autor: wiki01 »

Czy ktoś z was był na zabiegu Zaffiro? Możecie o nim przeczytać tutaj: https://evospa.pl/zabieg-zaffiro-na-czym-polega Bardzo mnie zaciekawił i szukam opinii na jego temat.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 80
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:37

Re: medycyna estetyczna

Post autor: michalina »

Ja szczerze polecam Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy - fantastyczne opieka, nowoczesne technologie, swietna opieka. naprawde godni zaufania
Awatar użytkownika
lucy
Posty: 39
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:23

Re: medycyna estetyczna

Post autor: lucy »

W zasadzie nie jestem osobą, która korzystała kiedyś z czegoś takiego, ale czytałam tu https://www.medeste.pl/problemy-estetyc ... pod-oczmi/ o zabiegu na cienie pod oczami. Mam z tym duży problem i tak sobie myślę właśnie, czy to nie będzie dla mnie sposób na poprawienie swojego wyglądu. Co o tym myślicie?

t tech
Awatar użytkownika
polinnka
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2020, 18:29

Re: medycyna estetyczna

Post autor: polinnka »

Także polecam Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską, świetna nie tylko chirurg plastyczna ale i świetnie usuwa zmarszczki
Awatar użytkownika
dalmata
Posty: 60
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: medycyna estetyczna

Post autor: dalmata »

A wiecie, że sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wykupieniem jakiegoś zabiegu z medycyny estetycznej oczywiście na całe ciało. W końcu nie ma nic złego w lekkim poprawieniu naszego wyglądu,oczywiście w miarę rozsądku. I tak usłyszałam, że w klinice SkinClinic w Warszawie mają całkiem niezły wybór w takich zabiegach no i cenowo także nie wychodzi to tak źle. Także udam się tam i wszystkiego się dowiem
ODPOWIEDZ