Lubicie tatuaże

Życie w podróży i nie tylko.
Jankówski

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: Jankówski »

Ból jest, nie ma co się oszukiwać ;) Tatuaże są dzisiaj bardzo modne i można je mieć w dowolnym miejscu. Trzeba wcześniej to przemyśleć, by później nie żałować swojej decyzji. Studio https://www.skytattoo.net ma doświadczenie i wykonują wszelakie tatuaże. Najlepiej zaufać specjalistom. Wykonają każdy tatuaż.
ilkasyś

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: ilkasyś »

no jasne, ze lubię :) pierwszy tatuaż zrobiłem sobie jak skończyłem 25 lat, teraz mam 10 lat więcej i na ciele już 4 czy 5 :) i jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :) Chodzę do Huberta z Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226. Ma talent, duże doświadczenie, jest osobą kontaktową i bardzo otwartą.
morduśka

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: morduśka »

Pewnie, że lubimy tatuaże, ale tylko te, które są dobrze wykonane. A często zdarza się tak, że ktoś może go nam zepsuć, bo nie ma ani doświadczenia, ani talentu. Tylko zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego tacy ludzie dalej to robią i narażają nas później na przykład na usunięcie tego, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami przecież. Wiem coś na ten temat, bo mój pierwszy tatuaż został kolokwialnie mówiąc spartalony :oops: i po jakimś czasie podjąłem decyzję o laserowym usunięciu go w całości. Zrobiłem to w https://bienkowscyclinic.pl/, ponieważ wiem, że maja tam sprzęt najnowszej generacji i pracują tam fachowcy - lekarze medycyny estetycznej. Dzięki temu byłem pewien, że zrobią to doskonale i że nie zostaną mi blizny po zabiegach :)

nawilżacz venta lw-15
ODPOWIEDZ