Nauka języka obcego

Planujemy i przygotowujemy się do podróży. Checklisty, pomysły, organizacja.
Tiriś

Nauka języka obcego

Post autor: Tiriś »

Tak się zastanawiam, czy jeśli planujecie wyjazd wakacyjny, to staracie się poznać chociaż kilka podstawowych zwrotów w języku kraju, do którego się wybieracie? Ja jestem zdania, że warto poznać chociażby takie totalne podstawy, jak dzień dobry, dziękuję, proszę itd. Od dawna marzę o wycieczce do Chin, ale wiadomo, że teraz przez pandemię jest to niemożliwe. Niemniej, zamierzam zapisać się na kurs języka chińskiego do Nihao.

Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Nauka języka obcego

Post autor: Pola »

Jeśli uczycie się jakiegoś języka obcego, to warto byłoby przemyśleć kwestię pozyskania certyfikatu ;) Może są tutaj jakieś osoby z zagranicy, które byłby zainteresowane zdobyciem certyfikatu z języka polskiego? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://startpolish.pl/k/pomoce-dydakty ... polskiego/ - dowiecie się z niej co nieco na ten temat ;)

digital odswiezacz powietrza p 889

wzór

Re: Nauka języka obcego

Post autor: wzór »

Uważam, że bardzo dobrą księgarnią, która może się wam przydać, jest ta: https://www.taniaksiazka.pl/fizyka-1-po ... 78640.html . Udało mi się tam znaleźć komplet podręczników w świetnej cenie. Może i wy znajdziecie coś dla siebie w dobrej cenie :).

Biguś

Re: Nauka języka obcego

Post autor: Biguś »

Jeśli chcesz wyjechać gdzieś na wakacje i boisz się że nie znasz np. języka angielskiego - podstawowych zwrotów to zapisz się na kurs języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami, dzięki temu nie będziesz się bać, rozmawiać w języku obcym :)

ODPOWIEDZ