Budowa domu

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
alutkaa

Budowa domu

Post autor: alutkaa »

Hejka, jak u was z budową? My w sumie się na to zgodziliśmy i zaplanowaliśmy na razie taki https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-4 domek. Moim zdaniem naprawdę to sensowne i ja uważam, że naprawdę warto poszukać właśnie lokum, jakie będzie nam pasowało. Co wy na to?
bolun

Re: Budowa domu

Post autor: bolun »

Sprawa ma się tak, że naprawdę w budowie sprawdzam to, co mogę sobie sama przynieść. I na pewno to szalunki cylindryczne mają sens. Dlatego szukam właśnie kwestii tego. Co mi poradzicie? Jakie rozwiązania są dla Was potrzebne? Mam nadzieję, że tak będzie dobrze. Co wy na to? Ja się nad tym zastanawiam.
marianna

Re: Budowa domu

Post autor: marianna »

Jeśli chodzi o to, by sprawdzać, jak wygląda na przykład kosztorysowanie robót budowlanych , to wiem jedno - to jest proces. I nie załatwimy tego u byle kogo, z byle jakim podejściem. Warto to wiedzieć, by jednak świadomie do tego podchodzić. Dla mnie to ważne, a czy dla Was również ?

modem w tablecie do czego służy
krzysztofmak10

Re: Budowa domu

Post autor: krzysztofmak10 »

A z czego warto w dzisiejszych czasach budować. Czy silikat to dobry materiał do budowy domu? Jakie jest wasze doświadczenie, chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.

c john
ODPOWIEDZ