mleko modyfikowane Bebilon

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
vena

mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: vena »

Rodzice co sądzicie o tym mleku modyfikowanym? Jaki rodzaj tego mleka kupujecie? Chciałabym dawać mojemu pół rocznemu synkowi mleko ale nie wiem jakie wybrać i gdzie są dobre ceny

reklama orange najnowsza 2013
ashaa

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: ashaa »

bebilon to bardzo dobre mleko, moje dziecko jest właśnie teraz na nim, wszystko jest w porządku, jak chcesz kupić w dobrej cenie to w doz mają świetne ceny, można kupić od ręki różne rodzaje
mruszka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: mruszka »

My też od samego początku-mleko początkowe jesteśmy na Bebilonie, synek bardzo dobrze się po nim czuje, chętnie pije, kupujemy też w DOZie bo tam jest najtaniej.
vena

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: vena »

dzięki za polecenie Bebilonu, też zaczęłam dla swojego dziecka to mleko kupować, w doz można kupić w naprawdę niezłej cenie i od ręki mieć wtedy kiedy potrzeba

flasha pobierz
Awatar użytkownika
Zośka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:17

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Zośka »

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.
feliszka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: feliszka »

U nas córeczka też od samego początku na Bebilonie, zaczynaliśmy od mleka początkowego. Kupujemy cały czas w DOZie, moim zdaniem mają najlepsze ceny a do tego zawsze dostępne.
lalunka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: lalunka »

U nas też mleko Bebilon dobrze się sprawdza. Nie ma po nim kolek czy innych problemów z brzuszkiem. Chociaż wiadomo dzieci są różne. Mleko kupuję w dozie w dobrej cenie, nie ma tez u nich problemów z dostępnością.
Minka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Minka »

Ja tak samo jestem zadowolona z mleka Bebilon i nie zamieniłabym na żadne inne - od samego początku bardzo dobrze się u nas sprawdza. Najlepiej kupować w doz, tam mają w dobrej cenie to mleko.
aleksa

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: aleksa »

Też ostatnio widziałam w Bebilon w DOZie ale nawet nie pomyślałam aby zapytać w jakiej cenie, ale jak piszecie, że wychodzi korzystanie to chyba się przejdę i kupię.
Ineczka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Ineczka »

Ja też polecam Bebilon, bardzo dobrze się przyjęło u nas to mleko, moja córka nie ma żadnych kolek i generalnie bez problemu zaakceptowała to mleko. W doz jest w najlepszej cenie.
Nina

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Nina »

Ja też bardzo zadowolona jestem z mleka Bebilon, właściwie przyjął się u nas bez problemu już od samego początku. Polecam kupować w doz, bo mają to mleko w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ