niedroga apteka

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
gwenn

niedroga apteka

Post autor: gwenn »

W których aptekach jest niedrogo? Rodzice się podlamali że tyle muszą wydawać na leki i szukamy razem jakiegoś tańszego rozwiązania, na pewno musi to być apteka stacjonarna
muszrum

Re: niedroga apteka

Post autor: muszrum »

a nie macie gdzieś w okolicy DOZu?? ja i moja cała rodzinka tylko tam kupujemy, według mnie ceny mają super więc jeśli szukacie oszczędności to mozecie tam się wybrać
Awatar użytkownika
sussie2
Posty: 41
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Re: niedroga apteka

Post autor: sussie2 »

Apteki sieci DOZ mają bardzo dobre ceny jeśli chodzi o leki i suplementy. Stacjonarnie można u nich zrobić zakupy, od dłuższego czasu już nie zauważyłam żadnych podwyżek cen. Z tego co mi się wydaje to nawet na leki refundowane mają niższe ceny niż konkurencja.
Mexa

Re: niedroga apteka

Post autor: Mexa »

Ja też polecam zakupy w doz, z tego co zauważyłam mają najniższe ceny, a naprawdę wiele aptek porównywałam. Ja kupuję w doz zarówno leki czy suplementy, często uda mi się zaoszczędzić.
chłoptaś

Re: niedroga apteka

Post autor: chłoptaś »

Jeśli idzie o wysokiej jakości suplementy diety, to zdecydowanie warto sprawdzić coś takiego jak Neoglandyna. Znajdziecie w niej obfitość nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wysokojakościowych olejów roślinnych. Jest to moim zdaniem doskonały wybór jako uzupełnienie różnorodnych składników odżywczych w naszej diecie.
zeberka

Re: niedroga apteka

Post autor: zeberka »

Moim zdaniem najtaniej jest obecnie w dozie. Od dawna kupuję w tej aptece i nie zauwazyłam, zeby podnosili ceny w ostatnim czasie. A leki kupuję regularnie, więc na pewno bym odczuła podwyżki
jabuszka

Re: niedroga apteka

Post autor: jabuszka »

Ja z ciekawości przeszłam się po większości aptek w mojej okolicy, porównałam ceny leków, które biorę i innych popularnych suplementów, które mogłyby mi się przydać, witamin itp. i rzeczywiście w dozie wyszło mi wszystko najtaniej
versa

Re: niedroga apteka

Post autor: versa »

Doskonale Cie rozumiem, sama robiłam kiedyś takie porównanie jeśli chodzi o mój lek, najtaniej właśnie wychodzi i nadal najtańszy jest w DOZie, więc tylko tam po niego wracam.
ODPOWIEDZ