Wózek na wyjazd

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Wózek na wyjazd

Post autor: paloma »

Jaką spacerówkę polecacie?
Awatar użytkownika
warna
Posty: 63
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: warna »

Osobiście polecam x-fly, tu http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-la ... in-poland/ możesz sobie o tej spacerówce poczytać, bo ta blogerka bardzo szczegółowo ją opisuje a ja powiem tylko że jest lekka, wygodna dla dziecka i sprawdziła się u nas na wyjeździe w stu procentach
Awatar użytkownika
czesio
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:45

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: czesio »

Lubię klasyczne rozwiązania dlatego jak już to wybrałabym czarny wózek. Właśnie dlatego spodobał mi się taki model: https://aberlystore.pl/pl/p/Wozek-wielo ... -TAKO/1021 . A co Wy o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
aura
Posty: 67
Rejestracja: 04 kwie 2020, 11:01

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: aura »

zamiast wózka fajnie jest sobie kupić własnie nosidełko kinder hop na wyjazd, zobaczycie jakie to wygodne jest. Zwłaszcza jak jedziecie na wakacje, warto mieć coś takiego :) Ja mam model na upalne dni multi air które jest wykonane z siateczki i nikt się nie poci
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:25

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: Balbinka »

wiele osób na upalne dni poleca chustę, ja jednak jeszcze stoje przed wyborem. Ale już połowa lipca a wakacje za 2 tygodnie i nie wiem, Mam nosidełko Luna Dream. Brać chustę nad morze czy z nosidełkiem da radę?
wiśniowa

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: wiśniowa »

Wyjeżdżałam już z x-landerem x-fly, mogę powiedzieć że to są bardzo funkcjonalne wózki i nadają się świetnie na podróże samolotem a x-fly mogłam za darmo wypróbować w domu i to przesądziło o wyborze
Eliza52

Re: Wózek na wyjazd

Post autor: Eliza52 »

Polecam Euro-Cart Spin. Składa sie w sekundę. Jest bardzo lekki i mega zgrabny. Producent stworzył go z myślą o wyjazdach, a nawet podróżach samolotem, więc powinnaś być zadowolona.
ODPOWIEDZ